اسدی: حقایق را بازگو خواهم كرد

تهران - ایرنا- دبیركل فدراسیون فوتبال پس از لغو نشست خبری خود با رسانه ها گفت : در آینده نزدیك تمامی حقایق را بازگو خواهم كرد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، نشست خبری دبیركل فدراسیون فوتبال كه قرار بود صبح فردا (سه شنبه) برگزار شود لغو و به زمان دیگری موكول شد.

علیرضا اسدی پس از این اتفاق اظهار داشت: پس از گذشت حدود 45 روز از حضورم در فدراسیون فوتبال به عنوان خادم مردم و به ویژه فوتبال كشور و تماس های بی شمار رسانه های فهیم، قدرشناس و دلسوز برای انجام مصاحبه، بر آن شدیم تا در روزهای پایانی سال 1393 ضمن تشكر از همه اهالی فوتبال برای یك سال تلاش و خدمت به مردم عزیز و تبریك سال نو، پاسخگوی سوالات رسانه ها باشیم.

وی در ادامه افزود: مهمترین فاكتور در فوتبال ایران برابری قول و عمل است و هیچ چیز از نظرمان مهمتر از منافع ملی و آینده فوتبال كشورمان نیست.

اسدی پاسخگویی به اصحاب رسانه به دور از جنجال های ساخته شده برای فوتبال ایران را از دیگر اهداف فدراسیون دانست وخاطرنشان كرد: پس از تعمق بر جوانب مختلف و در نظر گرفتن اصل منافع ملی كه برای هر ایرانی از مهمترین مسایل محسوب می شود، ضمن عذرخواهی از اصحاب رسانه و مردم عزیز ایران تصمیم گرفتیم تا این مصاحبه را به زمان دیگری موكول كنیم.

دبیركل فدراسیون فوتبال تاكید كرد: فوتبال متعلق به صاحبان اصلی و پیشكسوتان، خاك خورده ها، قهرمانان و بزرگان این رشته ورزشی است.

وی افزود: صحبت های كه باعث ایجاد مشكل شود هیچ گاه هدف و خواسته ما نبوده و نخواهد بود. همیشه سعی داشته ایم با صحبتهای سازنده و ارایه اطلاعات درست و صحیح به مردم فوتبال دوست ایران، كاری هر چند كوچك برای آنها انجام دهیم و به همین خاطر تصمیم گرفتیم در حال حاضر به جای افزودن بر بار فوتبال ایران به اقدامات زیر بنایی بپردازیم و در آینده نزدیك و در كنفرانسی خبری همه حقایق را در مورد فوتبال ایران و ترسیم آینده ای روشن برای آن مطرح و بازگو خواهیم كرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته در گفت وگو با خبرنگاران نظرات دبیركل فدراسیون فوتبال درباره عملكرد تیم ملی در جام جهانی و جام ملت های آسیا را مورد انتقاد قرار داده و عنوان كرده بود كه با این صحبت ها نمی توانم به كارم در ایران ادامه دهم .

ورزشی(1)**3783**1581

سرخط اخبار ورزش