مخاطب شناسي از الزام هاي مهم مديريتي در حوزه فرهنگ است

بندرعباس- ايرنا- مديركل امور استان هاي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي مخاطب شناسي را يكي از الزام هاي مهم مديريتي در حوزه فرهنگ عنوان كرد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، محمدمهدي احمدي روز دوشنبه در نشستي با روساي ادارات ستادي و شهرستاني اداره كل ارشاد هرمزگان اظهار داشت: حوزه فرهنگ از حوزه هاي بسيار مهم و مورد توجه دولت تدبير و اميد است و مديريت در اين حوزه از حساسيت هاي ويژه اي برخوردار مي باشد.

وي بيان داشت: فعاليت افرادي به عنوان مدير و مسوول در حوزه هاي فرهنگ و هنر در شرايطي كه هيچ اعتقادي به راهبردهاي اتخاذ شده توسط دولت نداشته باشند، منطقي و قابل قبول نمي باشد.

مديركل امور استان هاي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي تاكيد كرد: مديريت در حوزه خطير و حساس فرهنگ و هنر نيازمند تخصص، دانش و اشرافيت است.

احمدي تصريح كرد: در صورتي مي توانيم نسخه شفابخشي در حوزه فرهنگ تجويز كنيم كه با ذائقه، شخصيت، تفكر، نيازمندي هاي جامعه و افراد تحت پوشش آشنا و قدرت آسيب شناسي به موقع و تجزيه و تحليل درست رويدادها را داشته باشيم.

اين مقام مسوول خاطرنشان كرد: ‌اعمال نظرها و ديدگاه هاي شخصي در فرهنگ و هنر جايي ندارد و بايد مجري سياست هاي نظام و اشاعه دهنده اولويت هاي ابلاغ شده با توجه به مقتضيات هر استان باشيم.

احمدي ابراز داشت: تدبير و عقلانيت از مهمترين ملاك هاي دولت در بخش فرهنگ و هنر است و معتقديم با تدبير، سعه صدر و تعامل با جامعه فرهنگ و هنر و هنرمندان مي توان بر همه مشكلات فائق آمد.ك/3

7198/6048

سرخط اخبار استان‌ها