۲۵ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۵:۳۲
کد خبر: 81543533
T T
۰ نفر
KHAMENEI.IRبرترین اپلیكیشن خبری اپل شد

تهران - ایرنا - در شرایطی كه كمتر از یك روز از انتشار نرم افزار تلفن همراه KHAMENEI.IR شامل آرشیو تمامی سخنرانی ها و پیام های رهبر انقلاب در 25 سال اخیر نمی گذرد كه این برنامه كاربردی به برترین اپلیكیشن های خبری فروشگاه مجازی اپل تبدیل شده است.

به گزارش ایرنا، روز گذشته پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، خبر از رونمایی نرم افزار تلفن همراه KHAMENEI.IR برای سیستم عامل های اندروید و آی.او.اس (اپل) داد.

كاربران در این برنامه می‌توانند علاوه بر دریافت به‌لحظه‌ی آخرین رویدادهای مرتبط با رهبر انقلاب، متن كامل تمامی بیانات، پیام‌ها، نامه‌ها و خاطرات ایشان از سال ۶۸ تا امروز را به صورت آفلاین و با قابلیت جستجوی پیشرفته، بر روی گوشی تلفن همراه خود داشته باشند.

دسترسی آسان به محصولات و تولیدات KHAMENEI.IR از جمله پیامك‌های خبری و تصاویر دیدارها، كلیپ‌های صوتی و متن زندگی‌نامه از دیگر امكانات این نرم‌افزار است.

قرار گرفتن این برنامه در كمتر از 24 ساعت بر روی فروشگاه های مجازی اپل اتفاق نادری است كه نشان دهنده تمایل بیش از پیش كاربران مختلف در سراسر جهان برای استفاده از آن است.

كاربران تلفن های همراه اپل از طریق ورود به فروشگاه مجازی این شركت و كاربران تلفن های همراه مجهز به سیستم عامل اندروید از طریق ورود به برنامه كاربردی بازار می توانند این برنامه را نصب كنند.

اول ** 1346 **