۲۵ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۵:۱۷
کد خبر: 81543507
T T
۰ نفر
بوستان جنگلی تلو تهران برای ایام نوروزی آماده بهره برداری شد

تهران- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری تهران از آماده سازی بوستان جنگلی تلو پایتخت برای استفاده شهروندان و مسافران نوروزی بویژه در 13 فروردین روز طبیعت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا مجتبی عبداللهی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این بوستان به وسعت بیش از یك هزارهكتار از سوی شهرداری تهران خریداری شده و كار آماده سازی آن برای بهره برداری در ایام نوروزی انجام شده است.

وی گفت: برای سیزدهم فرودین ماه سال 94 نیز ستادی تشكیل شده تا محصولاتی از جمله میوه و سایر اقلام مورد نیاز شهروندان را ارائه دهد.

بنا به اظهار عبدالهی در كنار فعالیت میادین میوه و تره باز بیش از300 غرفه موقت نیز راه اندازی و كار ارائه محصولات پروتینی، میوه و سبزیجات در سطح شهر را انجام می دهند.

وی با اشاره به فعالیت میادین میوه و تره بار از ساعت هفت صبح تا 21 در روزهای پایانی سال گفت: در ایام نوروز حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران بیش از گذشته فعال است تا شهروندان با مشكلی روبرو نشوند.

عبداللهی در خصوص برنامه چهارشنبه سوری معاونت خدمات شهری شهرداری تهران افزود: پنج هزار آتش نشان برای شب چهارشنبه آخر سال بسیج شده اند تا به شهروندان تهران خدمات رسانی می كنند.

عبدالهی با اشاره به كاهش آمار حوادث در سال های اخیر افزود: امیدواریم با مشاركت خوب شهروندان امسال شاهد هیچ حادثه تلخی در چهارشنبه سوری پایان سال نباشیم.

معاون شهردار تهران از شهروندان تهرانی خواست تا مراقب فرزندان خود باشند تا در روزهای آخر سال شاهد حوادث ناگواری كه منجر به تلخ كامی شود، نباشند.

تهرام/1393/1831