خودسوزي يك شهروند خرمشهري و اكتفا كردن شهرداري به يك اظهار تاسف

اهواز-ايرنا- خودسوزي يك شهروند خرمشهري در اعتراض به ممانعت شهرداري در ادامه كارش تنها اظهار تاسف اين شهرداري را به همراه داشت.

يونس ع ۳۴ ساله شنبه هفته جاري پس از اينكه شهرداري خرمشهر جوابي قانع كننده اي براي ممانعت در كارش ارائه نداد با ريختن يك گالن بنزين به خودش در محوطه شهرداري اقدام به خودسوزي كرد.

شهرداري خرمشهر روز دوشنبه با انتشار بيانيه اي در خصوص خودسوزي اين شهروند، اعلام كرد:با نهايت تاسف و تالم از وقوع حادثه خودسوزي روبروي شهرداري خرمشهر، با آرزوي سلامتي و ابراز همدردي عميق با شهروندگرامي و خانواده محترم وي به اطلاع عموم مردم فهيم و شريف خرمشهر مي رساند، انتظار مي رود شهروندان محترم در صورت هرگونه اعتراض به عملكرد شهرداري موارد را به مقام مافوق اطلاع دهند تا ازبروز چنين حوادث ناگواري پيشگيري شود.

فرد ياد شده كه در يكي از بيمارستانهاي اهواز تحت مداوا قرار دارد گويا سالها است كه در يكي از خيابانهاي خرمشهر كار فروش ميوه را در كنار خيابان به عهده دارد.

شهرداري خرمشهر هفته گذشته اقدام به جمع آوري دستفروشان خرمشهري كرده تا به قولي از سد معبر و يا گسيختگي كار دستفروشان اين شهر جلوگيري كند.

فرد ياد شده كه معتقد است خرج خانواده اش را از اين راه تامين مي كند مي گويد نمي بايست با بي مهري شهرداري واقع شده زيرا براي تامين مخارجش با مشكل مواجه شده است.

تلاش خبرنگاران ايرنا براي اخذ گرفتن نظرات شهردار و فرماندار خرمشهر در اين زمينه به دليل پاسخگو نبودن بي نتيجه ماند.

3105/6125/6064

سرخط اخبار استان‌ها