تمامي امكانات استان براي ميزباني از مسافران نوروزي بكار گرفته شود

بيرجند - ايرنا - استاندار خراسان جنوبي بر استفاده حداكثري از امكانات استان براي ميزباني از مسافران نوروزي تاكيد كرد و گفت: با پذيرايي از ميهمانان نوروزي زمينه معرفي پتانسيل هاي موجود براي سرمايه گذاري در اين خطه افزايش مي يابد.

به گزارش ايرنا، وجه الله خدمتگزار روز دوشنبه در جلسه ستاد اجرايي خدمات سفر خراسان جنوبي افزود: سرمايه گذاري در حوزه گردشگري ريسك بسيار كمي دارد و مسوولان موظف هستند در اين ارتباط تلاش مضاعف كنند.

وي در ادامه به برخي اقدامات مهم در اين ستاد اشاره كرد و گفت: كنترل راه ها و محورهاي مواصلاتي استان به منظور تامين امنيت راه ها و مسافران از مهمترين موضوعاتي است كه بايد از سوي متوليان امر مورد توجه قرار گيرد.

خدمتگزار با بيان اينكه حرمت، كرامت و حقوق شهروندي افراد و مسافران بايد مورد توجه جدي قرار گيرد، افزود: در صورتي كه تخلفي صورت گيرد و يا بي توجهي به قوانين از سوي رانندگان انجام شود ماموران بايد با خوشرويي و رعايت احترام نسبت به اعمال قانون اقدام لازم را صورت دهند.

كنترل دوربين هاي ثبت سرعت، تامين مواد غذايي مطابق با استانداردهاي سيب سلامت، نظارت دقيق و لحظه به لحظه بر مراكز تهيه و توزيع مواد غذايي، رستوران ها و مراكز بهداشتي و درماني از ديگر اموري بود كه استاندار خراسان جنوبي مورد تاكيد قرار داد.6121 /6054

سرخط اخبار استان‌ها