۲۵ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۴:۳۶
کد خبر: 81543443
T T
۰ نفر
برنامه هاي رنگارنگ از شبكه نسيم در نوروز 94

تهران-ايرنا-در ايام نوروز جدول پخش برنامه هاي شبكه نسيم از 4 ساعت به 6 ساعت ارتقا خواهد يافت و از دوم تا پنجم فروردين ماه مصادف با ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، برنامه هاي توليدي از كنداكتور حذف و از برنامه هاي تاميني جذاب، مهيج، ديدني و متناسب با مناسبت استفاده خواهد شد.

به گزارش روز دوشنبه ايرنا، در شبكه نسيم از 28 اسفند برنامه هاي توليدي در ژانرهاي متفاوت براي ايام نوروز تدارك ديده شده است كه هاونگ، شب كوك و مهموني از مهم‌ترين‌ آنها هستند.

برنامه مهموني به تهيه‌كنندگي و كارگرداني مقداد مومن‌نژاد با اجراي عبدالله روا و در دكور و فضاي نوروزي و با نگاه كلي به خانواده ايراني در نوروز، آداب و رسوم و دورهمي هاي نوروزي و خاصه نگاه ويژه به مقام مادر و حضور خوانندگان محلي محسن ميرزازاده، ناصر وحدتي، كوهيار بختياري، ديدار محمودي، سعيد خجندي، سعيد سياهي و خوانندگان پاپ مسعود امامي، عليرضا روزگار، مهدي مدرس، مهدي شكوهي، حامد طه، علي رها، سينا بهداد روي آنتن مي رود.

موضوعات و آهنگ ها در مهموني ويژه نوروز است و گفت و گوها اشاره به استاني كه زندگي مي كردند يا زندگي مي كنند. نگاه ويژه به مادر ، نگاه كلي به خانواده و فضاي كنار هم بودن در نوروز رئوس برنامه مهموني خواهند بود.

شب كوك كاري از باربد بابايي، به تهيه‌كنندگي هادي دميرچي در 15 قسمت كل ايام نوروز از شبكه نسيم پخش مي‌شود.

اين برنامه مجله‌اي تلويزيوني در حوزه موسيقي با تكيه بر ظرفيت‌هاي موجود در عرصه موسيقي كشور به خصوص تشويق خوانندگان تازه‌كار كشور است.

برنامه شب كوك همراه با گفت و گو با چهره ها و تازه نفس ها و اجراي زنده قطعات نوروزي ، ملي و اجتماعي، اجراي دعاي تحويل سال و مسابقه پيامكي با حضور عليرضا قرايي منش، مهدي يغمايي، فريدون آسرايي، پاكان، ميثم ابراهيمي، انوشيروان تقوي، مهدي مدرس، كسري جوادي، داريوش شهرياري، هادي عزيزي، رسا رئيسي، محمد قاسمي، حامد طه پخش مي شود.

برنامه هاونگ در عيد نوروز با رويكردي عيدانه و در عين حال نوستالژي با آيتم هايي از جمله آيتم گپ (گفتگو با هنرمندان با محتواي رسم و رسوم عيد نوروز كه شامل هنرمنداني چون اصغر محبي، سيامك اشعريون، گيتي معيني، مهوش وقاري، سيروس حسيني و آقاي مومني)، آيتم نوستالژي (گفتگو با مردم با محوريت عيد و عيدي گرفتن)، آيتم تريبون خنده ( تعريف جوك توسط مردم و همچنين پخش كليپ عكس‌هاي يادگاري كودكان) خواهند بود.

تمامي آيتم‌ها به صورت چرخشي در طول هفته پخش مي شود و هيچ كدام به صورت ثابت نخواهد بود به غير از آيتم عكس ها و ويدئوهاي اينترنتي ثابت هستند و همچنين از مردم جهت ساخت يك آيتم با محتواي سفره هفت سين دعوت شده است.

نسيم آوا ميان‌برنامه‌اي است كه در تمام ايام نوروز به پخش نماهنگ هاي جذاب و متنوع مي‌پردازد.

مجموعه دي‌دي به شكل ميان‌برنامه بخش‌هاي منتخب سريال‌هاي دي‌دي را كل ايام نوروز روي آنتن مي‌برد.

برنامه دانستني‌ها در ايام نوروز به پخش مستندهاي جالب از خط توليد هاي صنعتي و كشاورزي و حتي ابزار ورزشي مي‌پردازد.

نسيم نماي ايراني با محوريت پرداختن به سكانس هاي برگزيده فيلم سينمايي و سريال هاي روز ايران ، كل ايام نوروز با مخاطبان همراه خواهد بود.

نسيم ملل ميان‌برنامه‌اي از معرفي جاذبه هاي كشور و شهرهاي بزرگ جهان در كل ايام نوروز پخش خواهد شد.

گزيده فوتبال جام جهاني 2014 جذاب ترين لحظات جام جهاني 2014 را نشان مي دهد.

ايراني نوروز است به پخش مستند آيتم هاي نورزوي و نمايش آيين هاي قومي مي پردازد.

مهارت آشپزي در ساختاري جذاب آموزش غذاهاي ايراني را نشان مي دهد.

مجموعه خنده بازار، بازي هاي محلي، نسيم نماي خارجي، قصه ما مثل شد، شب كوك، نشان برتر (1)، كليپ موزيك، لورل و هاردي، انيميشن، نشان برتر (2)، منتخب استان ها، نسيم نماي خارجي، نشان برتر (3)، ساختمان پزشكان، نسيم آوا، مستند رونالدو يا عجايب هفت گانه، نسيم يادها، كليپ عكس طنز، ايراني نوروز است، نشان برتر (4)، جشنواره فيلم 100، دوربين مخفي از ديگر ميان برنامه هايي است كه در نوروز 94 از شبكه نسيم پخش مي شود.

فراهنگ**9187**1569

سرخط اخبار فرهنگ