با مخلان امنيت در چهارشنبه آخر سال برخورد مي شود

زنجان - ايرنا - فرمانده نيروي انتظامي شهرستان خدابنده گفت: محاكم قضايي با مخلان نظم و امنيت اين شهرستان در چهارشنبه آخر سال براساس قانون و مقرارت برخورد خواهند كرد.

بهرام خليلي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: تمهيدات پليسي و امنيتي لازم براي جلوگيري از هرگونه ناهنجاريهاي اجتماعي و بخصوص برخورد با اخلال گران نظم و امنيت در چهارشنبه آخر سال در اين شهرستان انديشيده شده است.

آتش بازي و انفجار مواد منفجره در چهارشنبه آخر سال معمولا با حوادثي نظير آتش ‌سوزي و آسيب ‌ديدگيهاي جسمي براي برخي خانواده ها همراه است.

روزهاي پاياني سال بويژه چهارشنبه آخر سال، افراد سودجو و فرصت طلب دست به توزيع مواد محترقه در ميان جوانان و نوجوانان مي‌زنند.

فرمانده نيروي انتظامي شهرستان خدابنده گفت: هم اكنون همه دستگاه هاي اجرايي خدمات رسان در اين شهرستان براي مقابله با مخاطرات چهارشنبه آخر سال آمادگي كامل دارند تا در صورت نياز به همشهريان خدمات ارايه دهند.

خليلي يادآورشد: همه مناطق اين شهرستان از وجود هرگونه وسايل آتش زا از قبيل هيزم و بخصوص لاستيكهاي ماشين، از دو روز گذشته پاكسازي شده است.

وي خاطرنشان كرد: مردم نبايد به قيمت صدمه جاني و مالي به ديگران شادي و خوشحالي كنند.

خليلي تاكيد كرد: همه نيروهاي انتظامي شهرستان خدابنده از آمادگي صد درصد برخوردار هستند تا همشهريان مراسم چهارشنبه آخر سال را با آرامش و اطمينان كامل و به دور از هرگونه ناامني برپا كنند.

7325/6085

سرخط اخبار استان‌ها