۲۵ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۴:۰۸
کد خبر: 81543387
T T
۰ نفر
گودرزي :‌ بايد مسيرحركت قطار ورزش بر روي ريل علم هدايت شود

تهران - ايرنا - وزير ورزش و جوانان گفت:بايد مسيرحركت قطار ورزش و جوانان بر روي ريل علم هدايت شود . سال ها از حركت بر مدار ورزش سنتي رنج مي بريم و همواره عقيده داشته ايم كه برنامه ها به گونه اي نيست كه بتواند ورزش را حركت دهد. ‌

به گزارش ايرنا پايگاه خبري وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزي در پنجمين جلسه شوراي پژوهش و فناوري وزارت ورزش و جوانان يادآور شد : براي خروج از مسير سنتي راه طولاني در پيش است .به اندازه اي مسايل غير ضروري در ورزش وجود دارد كه ناخواسته مجموعه را داخل گردابي از وضعيت هميشگي مي كشاند و اگر نتوانيم خود را از آن بيرون بكشيم دچاراين تصور خواهيم شد كه اين حركت دَوَراني دنياي واقعي است.

گودرزي به فرآيندهاي غير علمي و بيمار ورزش كشوراشاره كرد و افزود: وجود انواع اساسنامه هاي بدون هارموني و هماهنگي در فدراسيون ها، ناموزون بودن فرآيند نظام اداري، گم شدن ماموريت اصلي كه همان ورزش است باعث به وجود آمدن اين چرخه نامناسب شده است.

وي تاكيد كرد:تك تك ما بايد در حوزه خود مسايل را از آن خود بدانيم و نگاهي جمعي به موضوعات داشته باشيم.

وزير ورزش و جوانان با ابراز اميدواري از توام شدن روزهاي سال جديد با رفع مشكلات و تحريم ها، اظهار داشت: اميدوارم در اين روزها تيم مذاكره كننده هسته اي بتواند منويات استقلال طلبانه ملت ايران را تامين كند تا به واسطه اين گشايش ورزش نيز نفس بكشد.

در اين جلسه، اعضاي شوراي پژوهش و فناوري اين وزارتخانه گزارشي از عملكرد اين شورا در سال 93 و اهم فعاليت هاي انجام شده آن در حوزه ورزش و جوانان ارايه كردند و در نهايت مقرر شد نظامنامه پژوهش و فناوري وزارت ورزش و جوانان در چند بند مورد بازبيني قرار گيرد.

پنجمين جلسه شوراي پژوهش و فناوري وزارت ورزش و جوانان با حضورعبدالحميد احمدي ، رباب شهريان و غلامرضا شعباني بهار معاونان وزير ورزش و جوانان برگزار شد.

ورزشي (1)**1828**1581

سرخط اخبار ورزش