فرمانده انتظامي ميانه: رسانه ها تاثير مثبتي بر عملكرد پليس دارند

تبريز - ايرنا - فرمانده انتظامي شهرستان ميانه با اشاره به نقش مثبت رسانه ها در عملكرد پليس گفت: اصحاب قلم و رسانه به عنوان هميار پليس در سه حوزه قبل از ماموريت، حين ماموريت و بعد از آن به شمار مي روند.

سرهنگ محمد خشتگر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران ، ايجاد بستر ذهني، افزايش شمول و اثربخشي، اطلاع رساني و آگاهي بخشي به مردم در اسرع وقت را نتيجه همكاري اصحاب رسانه با نيروي انتظامي ذكر كرد.

وي از كاهش 10 درصدي جرايم سال جاري در اين شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: در توقيف خودرو و موتورسيكلت كاهش 25 درصدي داشتيم كه اين كاهش نشان از عملكرد پليس با تاثير بازدارنده آن و افزايش آگاهي مردم دارد.

سرهنگ خشتگر از راه اندازي پليس فتا در شهرستان و آغاز عمليات اجرايي كلانتري 13 در شهرك انديشه با حمايت و همراهي فرماندار شهرستان و دادستان ميانه خبر داد و افزود: احداث كلانتري از روند اجرايي مطلوبي برخوردار است كه تا آخر خرداد سال جديد به اتمام مي رسد.

وي، دستگيري معتادان تابلو و پرخطر را يكي از عملكردهاي مهم پليس در شهرستان عنوان و اظهار كرد: معتادان پر خطر تهديدي بزرگ براي سلامتي جامعه به شمار مي روند كه خوشبختانه پليس ميانه در اين حوزه عملكرد مطلوبي داشته است.

فرمانده انتظامي شهرستان ميانه همكاري مناسب مردم در حوزه امنيت با پليس را سازنده دانست و افزود: با ورود دلسوزانه مطبوعات در حوزه نيروي انتظامي توانسته ايم با ديگر نهادها و ارگان هاي شهرستان ارتباط خوبي برقرار كنيم.

سرهنگ خشتگر، آسودگي و ايمني بيشتر با التزام به اخلاق، قانون و نظم عمومي را شعار پليس در نوروز 94 اعلام و اظهار اميدواري كرد كه مردم مانند هميشه خود را در كنار پليس بدانند تا سالي پر از امنيت، آسايش و دلخوشي براي آحاد جامعه باشد.

وي با اشاره به روزهاي پاياني سال و مراسم سنتي چهارشنبه سوري، خواستار كنترل بيشتر فرزندان از سوي والدين شد و گفت: در اين گونه آيين ها خانواده ها مي توانند از بروز بسياري از حوادث و آسيب هاي اجتماعي پيشگيري كنند.

شهرستان ميانه با حدود 180هزار نفر جمعيت در 165 كيلومتري جنوب شرق تبريز مركز استان آذربايجان شرقي واقع است.

7231/6132/6183

سرخط اخبار استان‌ها