۲۵ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۳:۴۵
کد خبر: 81543335
T T
۰ نفر
شعبه ویژه تعزیرات حكومتی در همدان دایر شد

همدان- ایرنا - مدیركل تعزیرات حكومتی استان همدان گفت: به منظور شتاب در رسیدگی به شكایات مردمی شعب ویژه تعزیرات حكومتی در شهر همدان دایر شد.

علیرضا حسن پور روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به منظور كاستن فاصله مردم به مسوولان تعزیرات و شتاب در رسیدگی به پرونده های تخلف این شعبه در میدان اصلی شهر همدان دایر شد.

وی با ذكر اینكه طرح نوروزی تعزیرات از 16 اسفند آغاز شده است بیان كرد: حضور بی وقفه و فعال عوامل تعزیرات حكومتی به همراه عناصر اصلی تنظیم بازار در كنترل بازار از مزایای این طرح است.

وی سرعت عمل همراه با دقت، استیفای حقوق شهروندان و تلاش در رسیدگی با دقت و جلوگیری از اطله دادرسی در رسیدگی به پرونده ها از دیگر اهداف اجرای طرح نوروزی تعزیرات حكومتی است.

وی تاكید كرد: با راه اندازی شعبه سیار شاهد شتاب كاری در رسیدگی به شكایات و پرونده های تخلف و برخورد با افراد سودجو هستیم كه این امر اثر بخشی زود و بازدارندگی را به همراه داشته است.

وی گفت: تعزیرات حكومتی اقدام به برپایی گشت های سیار برای سركشی و بازدید از واحدها در نوبت صبح و بعدازظهر و حتی شب هنگام برای رصد واحدهای شب كار همچون كشتارگاه ها كرده است.

وی گفت: گشت های سیار با توجه به نوع ماموریت با حضور نمایندگان و بازرسان سازمان های صنعت معدن تجارت، اتاق اصناف، حمل و نقل و پایانه ها، اداره كل دامپزشكی، دانشگاه علوم پزشكی و میراث فرهنگی صورت می گیرد.

مدیركل تعزیرات حكومتی استان همدان اظهار كرد: تولید كنندگان، فروشندگان مواد غذایی، آجیل فروشی ها و نانوایی ها در زمان اجرای طرح نوروزی تعزیرات بیشتر مورد بازرسی قرار می گیرند.

وی بیان كرد: امسال شعبه ثابت تعزیرات در نمایشگاه بهاره به منظور رسیدگی به شكایات احتمالی دایر شده است همچنین سامانه پیامكی 30009651 آماده دریافت شكایات احتمالی است.

10 هزار و 150 مورد پرونده تخلف امسال در تعزیرات حكومتی بررسی و مختومه شد و متخلفان به پرداخت حدود 107 میلیارد ریال جریمه نقدی محكوم شدند.

طرح ویژه نوروزی تعزیرات در همدان از 16 اسفند شروع شده و تا 15 فروردین 94 ادامه دارد.

7526/6993

سرخط اخبار استان‌ها