۲۵ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۳:۲۸
کد خبر: 81543286
T T
۰ نفر
كار آبرساني به چهار شهرك صنعتي لرستان انجام شد

خرم آباد - ايرنا - مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي لرستان از اتمام عمليات آبرساني به چهار شهرك صنعتي استان خبر داد.

به گزارش ايرنا از روابط عمومي شهرك هاي صنعتي لرستان، فرزاد محمدي روز دوشنبه با اعلام اين گفت: از ابتداي سال جاري تاكنون آبرساني به چهار شهرك صنعتي اليگودرز ، خرم آباد 3 ، كوهدشت و شهرك صنعتي بروجرد 2 انجام شده است .

وي اظهار داشت : اعتبار هزينه شده در اين بخش 23 هزار و 400 ميليون ريال است كه در شهرك صنعتي اليگودرز بابت تجهيز چاه و تكميل خط انتقال آب و اتاقك چاه و در شهرك صنعتي خرم آباد 3 تجهيز چاه و تكميل شبكه توزيع آب و خط انتقال و در شهرك صنعتي كوهدشت تجهيز چاه و تكميل آبرساني و در شهرك صنعتي بروجرد 2 خط انتقال و شبكه توزيع و تجهيز چاه و احداث مخزن و اتاقك چاه و حفر چاه بوده است .

وي با اشاره به اينكه ماموريت اصلي شركت شهركهاي صنعتي تامين زيرساخت هاي لازم در شهرك ها و نواحي صنعتي است، افزود: پيگيري و اجراي پروژه هاي گاز رساني، مخابرات، آب، برق، جاده و ديگر زيرساخت هاي مورد نياز شهركهاي صنعتي استان با تعامل بين مسوولان استان و شهرستانها امكان پذير مي باشد كه اميدواريم مسئولان در جهت تسهيل در سرمايه گذاري ، توسعه صنعت و توليد استان همكاري لازم را با اين شركت داشته باشند .

محمدي گفت : برنامه هدف گذاري شده در سال 93 تامين آب به مقدار 50 ليتر بر ثانيه بوده كه عليرغم محدوديت هاي مالي و اعتباري خوشبختانه اين مهم محقق شد .

شركت شهرك هاي صنعتي لرستان داراي 19 شهرك مصوب و چهار ناحيه صنعتي در شهرهاي مختلف است.

7269/6001

سرخط اخبار استان‌ها