آمادگي پذيرايي از ميهمانان نوروزي به بهترين شكل را داريم

نوشهر- ايرنا - فرماندار نوشهر گفت كه مردم و مسوولان اين شهرستان به بهترين شكل ممكن آماده پذيرايي از ميهمانان نوروزي هستند.

محمدعلي قمي روز دوشنبه در جريان برگزاري مانور استقرار يگان هاي خودرويي پليس و هلال احمر مازندران در منطقه نمونه گردشگري ساحلي سيتراي نوشهر افزود : با آغاز به كار ستاد خدمات سفر و فعاليت كميته هاي آن ، آمادگي كامل در بخش هاي مختلف از جمله در حوزه امنيتي ، فرهنگي ، اسكان و اطلاع رساني ايجاد شده و مشكل خاصي در اين زمينه وجود ندارد.

وي ادامه داد : در تعطيلات نوروزي پيش رو سعي شده بر اساس تجربيات سال هاي گذشته بخشي از نارسائي ها در حوزه هاي خدمات رساني از جمله در زمينه كمبود آب آشاميدني با برنامه ريزي و تصميماتي كه گرفته شده ، رفع شود.

فرماندار نوشهر رمز ماندگاري و رضايتمندي مسافران و گردشگران در شهرستان را در ارائه خدمات مطلوب و تامين امنيت دانست و گفت كه در اين زمينه نقش اعضاي شوراهاي اسلامي و دهياران و قشرهاي مختلف مردم و همكاري آنان با نيروي انتظامي بسيار كمك كننده است.

وي با اشاره به در پيش بودن آيين سنتي جشن چهارشنبه سوري ، براي پيشگيري از حوادث ناگوار احتمالي خواستار عزم جدي مسوولان نهادهاي ذيربط شد.

يگان هاي خودرويي پليس ، آتش نشاني و هلال احمر با برگزاري مانور در محورهاي اصلي شهرستان نوشهر مستقر شدند.ك/2

1535/7078/1654

سرخط اخبار استان‌ها