۲۵ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۳:۰۹
کد خبر: 81543237
T T
۰ نفر
تقويم نمايشگاهي سال 94 استان ايلام تدوين شد

ايلام - ايرنا - معاون بازرگاني داخلي صنعت، معدن و تجارت ايلام از تدوين و تهيه تقويم نمايشگاهي براي سال 94 در اين استان خبر داد.

جميل شوهاني روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا گفت: بمنظور برگزاري منظم و هماهنگي و ايجاد تنوع در برگزاري نمايشگاه ها اين تقويم نمايشگاهي تدوين شده است.

وي اظهار كرد: از آنجايي كه مجوز برپايي همه نمايشگاه ها از سوي اداره صنعت، معدن و تجارت و با راي كميته نمايشگاهي استان صادر مي شود اين تقويم با پيشنهاد اعضاي كميته تهيه شده است.

شوهاني افزود: برگزاري نمايشگاه لوازم خانگي و تزئينات منزل، جهيزيه عروس، گل و گياه، صنايع دستي، فرش دستباف، كتاب، توليدات صنعتي استان، رايانه و ماشين هاي اداري و همچنين نمايشگاه بهاره، پاييزه و ضيافت از جمله اين نمايشگاه هاي تخصصي و عمومي در سال آينده هستند.

وي گفت: برنامه تقويم نمايشگاهي به منظور اطلاع رساني به شركت هاي مختلف نمايشگاهي داخل و خارج از استان بر روي پروتال صنعت، معدن و تجارت استان و استانداري ايلام معرفي مي شود.

شوهاني ابراز اميدواري كرد كه با برنامه ريزي بتوان نمايشگاه هاي با كيفيت و كميت كه در خور شان مردم استان باشد، را در اين منطقه بر پا كرد.

وي همچنين از ادامه روند فعاليت طرح ايجاد نمايشگاه بين المللي ايلام خبر داد و گفت: بر اساس اعلام مجري اين طرح تا نيمه اول سال آينده راه اندازي مي شود.

7177/9002

سرخط اخبار استان‌ها