فرمانده ناجا چهارمحال و بختياري: با متخلفان چهارشنبه سوري برخورد مي شود

شهركرد- ايرنا- فرمانده نيروي انتظامي چهارمحال و بختياري با هشدار به متخلفان آيين چهارشنبه آخر سال گفت: با متخلفان و بازداشت شدگان اين مراسم برخورد مي شود.

سردار نورعلي ياري روز دوشنبه در نشست با اصحاب رسانه افزود: نيروي انتظامي آمادگي 100درصد براي برگزاري آيين چهارشنبه سوري دارد.

وي گفت: براي ايجاد امنيت و آرامش در چهارشنبه آخر سال، نشست هاي مشترك كاري با واحدهاي صنفي برگزار شده است.

وي از ارائه آموزش به دانش آموزان و برگزاري نشست علمي براي كاهش آسيب ناشي از مخاطرات چهارشنبه آخر سال خبر داد و گفت: با آماده باش نيروهاي نظامي اميد است چهارشنبه آخر سال با كمترين تلفات و حوادث همراه باشد.

سردار ياري اظهار كرد: كل نيروهاي نظامي و انتظامي استان در ايام نوروز براي دو شيفت متوالي برنامه ريزي و ساماندهي شده اند.

وي افزود: براي تامين امنيت و آرامش در استان، قرارگاه نوروزي امام علي(ع) در مركز استان و هفت قرار گاه در شهرستانها فعال شده است.

فرمانده نيروي انتظامي چهارمحال و بختياري گفت:در اين ايام بيش از 170 ايستگاه پليس به صورت كانكس، 60 كلانتري و پاسگاه آماده و فعال شده است.

وي از آسيب شناسي و بررسي مشكلات سال گذشته در ايام نوروز خبر داد و گفت: امسال گشت هاي سيار و پياده در استان فعال شده است.

وي گفت: شعار نوروز امسال نيروي انتظامي'آسودگي و ايمني بيشتر با التزام به اخلاق، قانون و نظم عمومي' است كه در اين پيوند با متخلفان در زمينه نظم و امنيت اجتماعي برخورد مي شود.

به گزارش ايرنا، چهارمحال و بختياري در شاخص هاي امنيتي و انتظامي از استانهاي امن كشور محسوب مي شود.

اين امنيت حاصل فرهنگ مردم استان، وظيفه شناسي پليس، اهتمام رسانه ها به مسائل اجتماعي و ديگر عوامل موثر در تقويت امنيت عمومي اعلام شده است.

7360/6027

سرخط اخبار استان‌ها