۲۵ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۳:۰۴
کد خبر: 81543221
T T
۰ نفر
هفت هزار تن گاز ال پی جی به خارج از كشور صادر شد

آبادان- ایرنا- مدیر شركت توزیع و پخش فراورده های نفتی منطقه جنوب خوزستان گفت:در سه ماه گذشته، هفت هزار تن گاز ال پی جی از این منطقه به خارج از كشور صادر شد.

به گزارش ایرنا، علی حكمت روز دوشنبه در آیین برگزاری طرح بازدید نوروزی و كنترل جایگاه های عرضه فراورده های نفتی جنوب خوزستان، در جمع خبرنگاران افزود:صادرات گاز ال پی جی از ایران به دیگر كشورها از مرزهای زمینی و دریایی كشور در حال انجام است.

وی بدون نام بردن نام كشورهای مقصد دریافت كننده این فراورده، با بیان آمادگی شركت توزیع و پخش فراورده های نفتی منطقه جنوب خوزستان در خصوص تامین سوخت مورد نیاز خودروهای شهروندان، مسافران و كاروان های راهیان نور ورودی به این منطقه، گفت:هیچ گونه مشكلی در خصوص تامین سوخت شناورها، لنج های تفریحی نوروزی در راستای رونق گردشگری دریایی نداریم.

وی همچنین با بیان برگزاری طرح نوروزی بازدید از جایگاه های عرضه فراورده های نفتی، افزود:در این طرح، 17 جایگاه گاز سی ان جی، 13 جایگاه دومنظوره و 36 جایگاه عرضه فراورده نفتی در منطقه جنوب خوزستان در قالب 17 گروه، بازرسی و نظارت می شود.

حكمت گفت: بازرسان این طرح، بر نحوه رفتاركاركنان شاغل در جایگاه ها، كیفیت و كمیت سوخت عرضه شده به شهروندان، نظافت و تمیزی جایگاه ها و محوطه و كیفیت ارایه خدمت جانبی به مشتریان نظارت می كنند.

مدیر روابط عمومی شركت توزیع و پخش فراورده های نفتی منطقه جنوب خوزستان نیز در این آیین، گفت:در این طرح، بر جایگاه های عرضه سوخت در شهرستان ها و شهرهای آبادان، خرمشهر، اروندكنار، شادگان، ماهشهر، آغاجاری، هندیجان و امیدیه نظارت می شود.

مهرداد مفروشی ادامه داد:شهروندان، مسافران و اعضای كاروان های راهیان نور می توانند، نظریات، پیشنهادات و انتقادهای خود را با شماره تلفن 53266044 و 53264885 با پیش شماره 061 و سامانه هوشمند 09627 در میان بگذارند.

وی گفت:پیش بینی می شود، بیش از پنج میلیون مسافر، گردشگر و اعضای كاروان های راهیان نور در تعطیلات نوروزی 94 از جاذبه های خوزستان دیدن كنند.

به گزارش ایرنا، طرح نظارتی شركت توزیع و پخش فراورده های نفتی منطقه جنوب خوزستان تا 15 فروردین 94 ادامه دارد.

7104/6125/6037 / 1539

سرخط اخبار اقتصاد