تیم های امدادی و انتظامی نوروزی در البرزآغاز به كار كردند

كرج-ایرنا- تیم های امدادی و انتظامی استان البرز درآیینی با حضور مسوولان استان ، روز دوشنبه فعالیت نوروزی خود را آغاز كردند.

به گزارش ایرنا، این تیم ها با برگزاری رژه مشترك در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان البرز در كرج به استقبال بهار94 و میهمانان نوروزی رفتند.

رییس پلیس استان البرز در سخنانی بر همكاری و تعامل بیشتر دستگاههای اجرایی و انتظامی در ایام نوروز تاكید كرد.

سردار بخشعلی كامرانی صالح با بیان اینكه امدادگران نوروزی از جمله ماموران انتظامی حین انجام ماموریت ها دور از خانواده و فرزندان به مردم خدمات ارایه می دهند، گفت: به طور قطع سختی كارها وخدمت به مردم درپیشگاه خداوند از پاداش ویژه ای برخوردار است.

وی اضافه كرد: علاوه بر گشت های پیاده، موتوری و خودرویی انتظامی و راهور، 27 اكیپ راهداری با 130 دستگاه خودرو وسبك و سنگین، دودستگاه اتوبوس، 48 پایگاه امدادی اورژانس ، دو فروند بالگرد و 20 پایگاه امدادی هلال احمر در تمام محورهای مواصلاتی استان ساماندهی و فعال شدند.

وی ادامه داد: برقراری امنیت و آرامش كامل، خدمات مناسب به مردم و پیشگیری از حوادث مهم ترین هدف نیروی انتظامی و سایر امدادرسانان نوروزی است.

رییس پلیس استان البرز افزود: همكاری بیش از12هزار همیار پلیس و پلیس یاران جوان درحوزه های ترافیكی با نیروی انتظامی استان در اجرای طرح نوروزی لحاظ شده است.

وی یاد آورشد: سالانه بیش از300 میلیون تردد درمحورهای ارتباطی استان البرز انجام می شود.

طرح انتظامی و امداد نوروزی استان البرز تا 17 فروردین ماه سال 94دامه دارد.ك/2

2098/ 6155

سرخط اخبار استان‌ها