حضور بسيجيان در اردوهاي جهادي نشان از ايثارگري دارد

تهران - ايرنا - رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: حضور بسيجيان در اردوهاي جهادي نوروزي حركتي الهام بخش و نشان از ايثارگري دارد و لذت خدمت به مردم براي رضاي خدا، لذتي ماندگار تا پايان عمر است.

به گزارش ايرنا از سازمان بسيج مستضعفين، اين مطلب را سردار سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي در مراسم بدرقه گروه هاي جهادي نوروزي بسيجيان تهران كه در سالن اجتماعات سپاه حضرت رسول(ص) تهران بزرگ برگزار شد، عنوان كرد.

وي افزود: جهادگران بسيجي در ايام نوروز و تعطيلات كه همه مردم به سفر و استراحت مي پردازند، براي راحتي ديگران تن به سختي مي دهند و حضور بسيجيان در اردوهاي جهادي نوروزي حركتي الهام بخش و نشان از ايثارگري دارد.

سردار نقدي، اردوهاي جهادي را حركتي الهام بخش و الگويي عملي براي تعالي انسان ها دانست و تصريح كرد: بالاترين لذت، خدمت به بندگان خدا و شادي دل محرومان است. اردوهاي جهادي نوروزي در سال گذشته با 300 گروه جهادي و امسال با 450 گروه در مناطق محروم كشور و نقاط مرزي برگزار مي شود.

وي كمك هاي مردمي براي برگزاري اردوهاي جهادي و خدمت به محرومين را يادآور شده و افزود: همانطور كه امام خامنه اي فرمودند، بسيجي در كار آباد كردن دنياست، اما خود اهل دنيا نيست.

رييس سازمان بسيج مستضعفين، لذت خدمت به مردم براي رضاي خدا را لذتي ماندگار تا پايان عمر خواند و گفت: خدمت به محرومان ارزشمند است و اگر اين خدمت منجر به توليد ملي شود بهتر است.

جانشين فرمانده كل سپاه در امر بسيج، توجه گروه هاي جهادي به اقتصاد مقاومتي را يادآور شد و تاكيد كرد: جهادگران بسيجي با آموزش، پشتيباني و راهنمايي و نظاير آن در عرصه سازندگي به رفع محروميت ها مي پردازند و براي بهبود وضعيت اقتصادي مردم محروم با راه اندازي واحدهاي اقتصاد مقاومتي با مشاركت عمومي مردم در اين عرصه خدمت رساني و به خودكفايي مردم محروم در اقصي نقاط كشور كمك مي كنند.

اجتمام(1) ** 7029 ** 1071

سرخط اخبار جامعه