مسوولان بعد از فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص زمین خواری سر خود را باید به دیوار بكوبند

تهران - ایرنا - معاون قضایی دیوان عدالت اداری با بیان اینكه برخی تخلفات بدون هماهنگی مسوولان انجام نمی شود، گفت: مسوولان بعد از فرمایش مقام معظم رهبری در یكشنبه گذشته سر خود را باید به دیوار بكوبند.

به گزارش خبرنگار قضایی ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین موسی قربانی روز دوشنبه در كارگروه فوق العاده شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی و منابع طبیعی افزود: آنقدر كوتاهی كردیم كه مقام معظم رهبری مصداق تعیین كردند و این برای مسوولان بسیار بد است.

این مقام قضایی با اشاره به موضوع پاساژ علاءالدین اظهار داشت: در مساله این پاساژ قطعا مالك آن بدون هماهنگی مسوولان نمی توانست دو طبقه اضافه كند و دیوان عدالت اداری قرص و محكم روی این موضوع ایستاد و حكم به تخریب داد.

قربانی نمونه دیگر این تخلفات را در كهف الشهدا عنوان كرد و گفت: اگر بخواهیم به سراغ مصداق ها برویم به نمونه ای كه در همین كهف الشهدا وجود داشت اشاره می كنم كه یك روز شهردار منطقه یك در برنامه ای از ما دعوت كرد و در آنجا مشاهده كردیم در بیرون از خط حریم، تابلوی شركت تعاونی مسكن منابع طبیعی نصب شده است كه این تخلف است.

معاون قضایی دیوان عدالت اداری با اشاره به اجرای صحیح قانون از سوی مسوولان گفت: هرچه پرونده در دیوان عدالت اداری در زمینه زمین خواری داریم به قانون گریزی مسوولان مربوط می شود.

قربانی گفت: مواردی از تخلف وجود دارد كه وزارت جهادكشاورزی به دادگستری شكایت نكرد.

وی ادامه داد: قانون نیز مصوب شده بود كه وزارت جهادكشاورزی می توانست اعلام شكایت كند، مهلت این قانون تمام شد اما این وزارتخانه كاری انجام نداده است.

اجتمام(3)**9317**7268 ** 1418