پایان مسابقات ووشو قهرمانی كشور با پیروزی مازندران

بندرعباس - ایرنا - مسابقات ووشو قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی عصر امروز جمعه با قهرمانی استان مازندران در مجموع دو بخش تالو و ساندا پایان یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا رقابت های ووشو قهرمانی كشور 21 و 22 اسفندماه به میزبانی استان هرمزگان و با شركت 266 ووشوكار در قالب 34 از 32 استان كشور برگزار شد كه استان مازندران با كسب چهار طلا و یك نقره در مجموع دو بخش تالو و ساندا به مقام م قهرمانی دست یافت.

بر اساس این گزارش استان خراسان رضوی با كسب چهار طلا و یك برنز و استان هرمزگان با كسب سه طلا، یك نقره و یك برنز به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

نتایج نفرات برتر بخش ساندا مسابقات ووشو قهرمانی كشور به شرح زیر است:

در وزن منهای 52 كیلوگرم امین ولی پور از استان خوزستان اول ، منصور انصاری از استان زنجان به مقام دوم و مهریار محمدنژاد از هرمزگان الف و محمد رضا كرباسیان از استان اصفهان به طور مشترك سوم شدند.

در وزن منهای 56 كیلوگرم علی بختیاری از استان زنجان و مهران رستمی از كرمانشاه به ترتیب اول و دوم شدند و احمدی قائدی از فارس و مرتضی خدابنده از قم به طور مشترك به مقام سوم دست یافتند.

در وزن منهای 60 كیلوگرم نیز فرود ظفری از همدان ، افشین سلیمی از زنجان ، سجاد تقی پور از سمنان و مهران طاهرزاده از اردبیل به ترتیب به مقام های اول تا سوم این وزن دست یافتند.

در وزن منهای 65 كیلوگرم قدیر شهردمی از استان گیلان به مقام نخست دست یافت ، علی مولایی از تهران ب دوم شد و مجید بیگدلی و محمدرضا ریگی از استان های زنجان و سیستان و بلوچستان به طور مشترك سوم شدند.

در وزن منهای 70 كیلوگرم حمیدرضا شهابی از استان مزان مازندران به مقام نخست دست یافت ، محمد هیبتی از چهارمحال و بختیاری دوم و حمزه قرآن خوان و سعید فاضلی از استان های آذربایجان غربی و ایلام به مقام سوم دست یافتند.

همچنین در وزن منهای 75 كیلوگرم عباس شیخی از استان اصفهان در جایگاه نخست قرار گرفت ، جواد قزل سفلو از استان گلستان در جایگاه دوم و میررضا بی باك از تهران الف و امید محمدخانلو به طور مشترك سوم شدند.

در وزن منهای 80 كیلوگرم مجید هاشم بیگی از قزوین و ابوالفضل خانه كشی از استان مازندران به ترتیب اول و دوم شدند و یزدان میرزایی از ایلام و محمد آئینی از تهران ب به طور مشترك در جایگاه سوم قرار گرفتند.

در وزن منهای 85 كیلوگرم نیز معین تقوی از مازندران و مرتضی نورزوی از سمنان به ترتیب اول و دوم شدند و اكبر سراوان پاك از استان سیستان و بلوچستان و همایون محرمی از تهران ب به طور مشترك سوم شدند.

در وزن منهای 90 كیلوگرم حسن یوسفی از مازندران در جایگاه نخست قرار گرفت ، محمدمهدی كردار شاد از استان قم دوم و اشكان دلفانی از كرمانشاه و عبدالله غلامی از استان مركزی به طور مشترك در جایگاه سوم قرار گرفتند.

همچنین در وزن 90 + كیلوگرم آرمان بازیاری از استان مازندران و محمدحسن طاهری از استان چهارمحال و بختیاری به ترتیب اول و دوم شدند و عباس آستركی از استان مركزی و مرتضی عظیمی از استان اصفهان به طور مشترك در جایگاه سوم قرار گرفتند.

ورزشی (3)**9140**1540** 1418

سرخط اخبار ورزش