ايمان سلاح اصلي نيروهاي مسلح ايران اسلامي است

بروجرد- ايرنا- امام جمعه بروجرد گفت: ايمان به خداوند متعال سلاح اصلي نيروهاي مسلح ايران اسلامي است.

به گزارش ايرنا حجت الاسلام والمسلمين حسن ترابي روز جمعه در صبحگاه بسيجيان حاضر در رزمايش الي بيت المقدس در بروجرد افزود: قدرت ايمان نيروهاي مسلح، ايران اسلامي را به دژي نفوذ ناپذير تبديل كرده است.

وي با بيان اينكه دشمنان ايران اسلامي از قدرت و اقتدار نيروهاي مسلح ما هراس دارند، گفت: نيروهاي مسلح ايران اسلامي در ارتش، سپاه و بسيج با برگزاري رزمايش هاي مختلف باعث ترس و وحشت دشمن مي شوند.

امام جمعه بروجرد برگزاري رزمايش پيامبر اعظم نيروي دريايي سپاه در خليج فارس، تنگه هرمز و درياي عمان را از رزمايش هاي موفق ايران اسلامي دانست و اظهار داشت: پيام اين رزمايش براي كشورهاي آزادي خواه جهان صلح و دوستي و براي دشمنان دندان شكن و كوبنده بود.

وي گفت: بسيجيان غيور ايران اسلامي همواره با افزايش توان رزمي و دفاعي خود آمادگي دارند تا در صورت نياز از اقتدار و استقلال ملي كشور دفاع كنند.

حجت الاسلام والمسلمين ترابي افزود: امروز به بركت انقلاب و فرماندهي كل قوا دشمنان در مقابل پيشرفت هاي علمي و فناوري ملت ايران به زانو در آمده اند.

وي اظهار داشت: موشك هاي دوربرد سپاه خواب راحت را از آمريكا و اسرائيل ربوده است به طوري كه در خلال مذاكرات هسته اي طرف مقابل در خواست كم كردن برد اين موشك ها را دارد.

امام جمعه بروجرد افزود: سلاح هايي كه امروز به دست متخصصان جوان و بسيجي ايران اسلامي در صنايع دفاعي كشور ساخته شده اند كاملا بومي و در چارچوب قوانين بين المللي مي باشند.

وي داشتن روحيه ايثار و شهادت را مهمترين مولفه پيروزي و اقتدار نظام و نيروهاي مسلح كشور دانست و گفت: كمتر ارتشي در جهان از اين نيروي قوي و خدايي برخوردار است و همين روحيه موجب پيروزي ملت ايران در طول 36 سال عمر با بركت انقلاب اسلامي در تمام عرصه ها شده است.

وي افزود: دشمنان در اين مدت با راه اندازي جنگ نرم درصدد از بين بردن روحيه ولايتمداري و شهادت طلبي ملت ايران بويژه جوانان بوده اند ولي هرگز در اين راه موفق نشده اند.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بروجرد نيز در اين آيين هدف از برگزاري رزمايش الي بيت المقدس را تجديد بيعت با رهبر معظم انقلاب و حفظ آمادگي رزمي و دفاعي بسيجيان عنوان كرد و گفت: بسيجيان ايران اسلامي خاري در چشم دشمنان هستند زيرا با اقتدار بالاي خود بر اندام آنها لرزه مي اندازند.

سرهنگ محمد پاپي نژاد افزود: بسيجيان ايران اسلامي در صورت فرمان مقام معظم رهبري در هر جايي از كشور كه نياز باشد به دفاع و رزم خواهند پرداخت.

وي اظهار داشت: رزمندگان بسيجي در گردان هاي بيت المقدس و كوثر همواره براي پيشرفت كشور و حركت در راستاي برنامه هاي اقتصاد مقاومتي رهبر معظم انقلاب آماده هستند.

رزمايش الي بيت المقدس با حضور شش گردان از بسيجيان بروجرد در چند مرحله از جمله عمليات امداد و نجات، مقابله با اغتشاشات و نا آرامي ها با رعايت پدافند غيرعامل در تيپ 24 بعثت سپاه برگزار شد.

7190/3022

سرخط اخبار استان‌ها