۲۰ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۶:۲۳
کد خبر: 81537848
T T
۰ نفر
ارائه 41 خدمات الكترونيك به ايثارگران از سال 94

تهران- ايرنا- زمينه ارائه چهل و يك گروه خدمتي به ايثارگران بنياد شهيد روي درگاه الكترونيكي اين بنياد فراهم شد.

به گزارش ايرنا از بنياد شهيد، اين تصميم به دنبال برگزاري پنجمين جلسه شوراي راهبري توسعه مديريت بنياد شهيد و امور ايثارگران به رياست سردار محسن انصاري در روز چهارشنبه صورت گرفت .

در اين جلسه همچنين موضوع تنظيم شناسنامه خدمات الكترونيك و ارائه آن به سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور بررسي شد.

در اين جلسه مسوولان بنياد شهيد و امور ايثارگران به ارائه پيشنهاد و مشورت در راستاي اجراي ماده 9 ضوابط فني و اجرايي توسعه دولت الكترونيك در ارائه شناسنامه خدمات به سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور پرداختند و در نهايت مقرر شد يكصد و هشتاد و يك عنوان از خدمات بنياد شهيد در قالب 41 گروه خدماتي ساماندهي شوند.

بر اساس اين گزارش، مطابق با مصوبات اين جلسه و در راستاي دستور دولت مبني بر اجرايي شدن خدمات دستگاه ها به صورت الكترونيك در سال 94، مقرر شد تا شناسنامه چهل و يك گروه خدمتي تنظيم و به سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور ارائه شود.

سردار انصاري در اين جلسه تاكيد كرد: به منظور تكريم ايثارگران و اجرايي شدن مواد قانوني مربوطه، زمينه اجرايي شدن ثبت و رسيدگي به درخواست هاي الكترونيكي ايثارگران و ارائه خدمات به آنان توسط مسوولان بنياد شهيد هر چه سريع تر مهيا شود.

در اين نشست معاونان و مديران بنياد شهيد و امور ايثارگران اعلام آمادگي كردند همكاري هاي لازم را جهت ساخت فرم هاي ثبت درخواست الكترونيك خدمات به عمل آورند تا جهت خدمات رساني به ايثاگران روي درگاه الكترونيكي بنياد شهيد بارگذاري شود.

اجتمام**1880**1436

سرخط اخبار جامعه