سردار سرتیپ اشتری به فرماندهی نیروی انتظامی منصوب شد

تهران- ایرنا - حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم كل قوا در حكمی سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری را به سمت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب و از تلاش های بی‌دریغ و مؤثر سردار سرتیپ اسماعیل احمدی‌مقدم در دوره تصدی فرماندهی این نیرو تشكر و قدردانی كردند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن حكم فرمانده معظم كل قوا به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری

نظر به تعهد و شایستگی و حسن سوابق خدمتی و بنا به پیشنهاد وزیر محترم كشور و جانشین فرمانده كل قوا در امور نیروی انتظامی، شما را به سمت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب می كنم.

لازم است اقدامات شایسته دوران تصدی سردار سرتیپ احمدی‌مقدم نظیر؛ ارتقاء فضای اسلامی و انقلابی ناجا، صیانت از كاركنان خدوم و توجه جدی به معیشت آنان، تقویت مرزبانی و كاهش تخلفات جاده‌ای تداوم یابد و رعایت های دقیق در بهبود خدمات انتظامی و برنامه‌ریزی مستمر و ابتكار عمل لازم در برقراری امنیت و آرامش اخلاقی و اجتماعی، دنبال شود.

از قوای سه‌گانه، بویژه وزارت كشور، دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، صدا و سیما، ستاد كل نیروهای مسلح و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی كشور، انتظار می‌رود كه در شرایط حساس كنونی، حمایت‌های لازم از نیروی انتظامی را در ابعاد مادی و معنوی، به عمل آورند.

از تلاش های بی‌دریغ و مؤثر سردار سرتیپ احمدی‌مقدم در دوره تصدی فرماندهی آن نیرو، تشكر و قدردانی می‌نمایم.

توفیق شما و همه كارگزاران ناجا و حامیان این نیروی عظیم را از خداوند متعال مسالت می‌كنم.

سیّد علی خامنه‌ای

۱۸/ اسفند ماه / ۱۳۹۳

سیام.1336