امام جمعه بندرعباس پس از انجام عمل موفق آميز قلب به بخش عمومي منتقل شد

بندرعباس- ايرنا- رييس دفتر نماينده ولي فقيه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس عمل قلب آيت الله نعيم آبادي را موفق آميز دانست و گفت: ايشان بعدازظهر يكشنبه از بخش مراقبت هاي ويژه به بخش عمومي منتقل شد.

عليرضا كهدويي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا وضعيت عمومي نامبرده را طبق گفته پزشك معالج خوب توصيف كرد و افزود: آيت الله نعيم آبادي طي چند روز آينده از بيمارستان مرخص مي شوند.

وي اظهار كرد: به لطف خداوند متعال و دعاي دلسوزانه مردم فهيم و قدرشناس استان هرمزگان، حال عمومي آيت الله نعيم آبادي رو به بهبود است.

رييس دفتر نماينده ولي فقيه در هرمزگان از رسانه هاي همگاني خواست به منظور جلوگيري از پراكندگي منابع خبري و مشخص شدن صحت و سقم اخبار منتشره، از انتشار اخبار منابع عيررسمي خودداري كنند.

به گزارش ايرنا از پايگاه اطلاع رساني نماينده ولي فقيه در هرمزگان، آيت الله غلامعلي نعيم آبادي در سال 1323 در خانواده اي روحاني پا به عرصه وجود گذارد. وي دروس حوزوي را نزد اساتيد بزرگ حوزه همچون مرحوم آيت الله العظمي گلپايگاني و مرحوم آيت الله العظمي شيخ مرتضي حائري و مرحوم آيت العظمي محقق داماد و شهيد دكتر مفتح فرا گرفت.

نگاه روشن اين عالم جليل القدر عامل وحدت همه گروه ها و مذاهب در هرمزگان شده طوري كه در تمام مدت حضورشان در اين استان كوشيده اند عوامل تفرقه را از مردم دور كرده و امروز همه شاهد همدلي و يكپارچگي مردم اين خطه هستند.

از آثار ارزشمند ايشان مي توان به داروينيسم از ديدگاه دانش و مذهب، آثاري درباره نماز از جمله 'نماز زيباترين الگوي پرستش' كه به زبان عربي ترجمه و در مصر به چاپ رسيده، آسيب شناسي خواص، عاشورا در عاشورا، شكر در آينه وحي، زكات در آينه وحي، تحريف در آموزه هاي ديني، صليب خونين، توسل، زمزمه روزه داران، امر به معروف و نهي از منكر، آئين پارسايي، رشوه، تفسير سوره فجر و تين، نماز درماني، ولايت علي (ع) در آينه وحي، غدير در آينه تاريخ، شرحي بر خطبه هاي امام سجاد (ع) در نزديك مدينه، احسان ، روزه در آينه وحي و قرآن به روايت نهج البلاغه از جمله آثار به چاپ رسيده وي محسوب مي شود.

6149/6048/1772