شطرنجبازان فارس، مازندران و خراسان شمالي صدرنشين مسابقات كشور شدند

رشت - ايرنا - با انجام دور ششم رقابت هاي شطرنج قهرماني رده هاي سني زير 12 سال پسران كشور كه عصر جمعه در رشت برگزار شد؛ شطرنجبازان فارس ، مازندران و خراسان شمالي در رده هاي سني مختلف در صدر اين مسابقات قرار گرفتند .

به گزارش خبرنگار ايرنا ، در پايان دور ششم رقابت هاي شطرنج قهرماني زير هشت سال پسران كشور، محمد نظري از خراسان شمالي با برتري برابر رقباي خود و با كسب شش امتياز به تنهايي در صدر جدول اين رده قرار گرفت و هيراد صبري از استان گيلان با كسب 5.5 امتياز در مكان دوم است .

همچنين در پايان دور ششم رقابت هاي شطرنج قهرماني رده سني زير 10 سال پسران كشور ، سينا ابراهيمي از فارس با غلبه بر حريفان خود با كسب شش امتياز در صدر قرار دارد ، آراد رضاپور و آرين برادران تمدن از گيلان ، اميرعلي مقصودلو و سيدكيان پورموسوي از مازندران، نيما سلطان لو از تهران و محمدحسين هروي از كيش با كسب پنج امتياز در تعقيب صدرنشين هستند .

در پايان دور ششم رقابت هاي شطرنج رده سني زير 12 سال پسران كشور نيز عليرضا فيروزجا از مازندران با كسب شش امتياز به تنهايي صدرنشين است ، كورش طوفاني از تهران با كسب 5.5 امتيار در مكان دوم قرار دارد، اميررضا پورآقابالا از آذربايجان غربي و مهراد اجاقي از خراستان رضوي با كسب پنج امتياز در رتبه هاي بعدي قرار دارند .

رقابت هاي شطرنج قهرماني رده هاي سني زير هشت تا زير 12 سال پسران كشور ، از عصر دوشنبه هفته جاري با حضور 310 شطرنجباز از استان هاي مختلف كشور در رشت آغاز شد .

شطرنجبازان حاضر در اين دوره از مسابقات به مدت يك هفته و در 9 دور به روش سوييسي در مجموعه ورزشي يادگار امام رشت با هم به رقابت مي پردارند .ك/3

7285/2007