باهنر: از حضور اصلاح طلبان پشتیبانی می كنیم

تهران -ایرنا - دبیركل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینكه در انتخابات آینده یك فرصت و تهدید وجود دارد گفت: این موضوع به این سبب است كه اصلاحات در گذشته كم رمق بود و حضور پر رنگ نداشت ولی در دوره آینده اصلاح طلبان به طور جدی حضور پیدا می كنند و ما هم استقبال كرده و پشتیبانی می كنیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، محمد رضا باهنر روز پنجشنبه در اجلاس سراسری جبهه پیروان خط امام و رهبری به انتخابات آتی اشاره كرد و گفت: برای انتخابات آینده، نظام شرایطی را برای فعالیت سیاسی تعیین كرده كه از آن جمله قبولی قانون و داوری دو مولفه اصلی محسوب می شود كه همه احزاب و جریان ها باید به آن اهتمام داشته باشند.

وی به تیین جریان اصولگرایی پرداخت و گفت: در داخل كشور یك نوع اصولگرایی وجود دارد كه می گوید با تندروهای اصولگرا تفاهم نكنید و یك جریان دیگر نیز می گوید چاره ای جز تفاهم ندارید.

دبیركل جبهه پیروان خط امام و رهبری ادامه داد: باید به وحدت اصولگرایان اهتمام ویژه ای شود و وحدت آنها در پی تهدید و فرصت ها به وجود می آید و باید به این فرصت ها توجه شود.

باهنر ادامه داد: همواره تاكید كرده ایم كه وحدت ما وحدت فلسفی نیست بلكه می خواهیم ائتلاف كنیم و چشم انداز ما ائتلاف صد در صدی است.

دبیركل جبهه پیروان امام و رهبری تاكید كرد: ما باید در جریان فعالیت های سیاسی از حداكثر ظرفیت خود استفاده كنیم چون اصلاح طلبان می خواهند بگویند اصولگرایان از هم جدا شده اند كه باید به آن توجه وی‍ژه ای شود.

باهنر به مسائل انتخابات آتی مجلس و خبرگان رهبری اشاره كرد و گفت: ما به عنوان جبهه پیروان خط امام و رهبری سیاست مان بر حركت و فعالیت زیر سایه جامعتین بوده و می باشد.

وی اضافه كرد: تلاش كرده ایم تا بر این مشی حركت كنیم و به چپ و راست منحرف نشویم. تنها شرط و راه ما تبعیت از جامعتین است و ما ضلع سومی در این مسیر نداریم و اهتمام و تیعیت از جامعتین را اصل خود می دانیم.

سیام(3)**7261**1540**1599