۱۱ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۰:۲۹
کد خبر: 81525472
۰ نفر
وزير ارتباطات در كنگره جهاني موبايل شركت مي كند

تهران - ايرنا - وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در رأس هيأتي در كنگره جهاني موبايل(GSMA)كه از دوم تا پنجم مارس 2015 (برابر با 11 تا 14 اسفند 1393) در بارسلون اسپانيا برگزار مي شود، شركت مي كند.

به گزارش ايرنا از روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، محمود واعظي كه به دعوت رسمي مدير كنگره جهاني موبايل (GSMA) در اين كنگره شركت مي كند، علاوه بر بازديد از آخرين دستاوردهاي فناوري ارتباطات همراه، در حاشيه اين رويداد مهم با برخي وزراي ارتباطات كشورهاي حاضر در اجلاس ديدار و ملاقات هاي دو جانبه خواهد داشت.

گفتني است، كنگره جهاني موبايل (GSMA) معتبرترين رويداد سالانه اين صنعت است كه همه ساله در بارسلون اسپانيا برگزار مي شود و بخش اصلي آن، برنامه وزراء نام دارد كه طي سه روز و به منظور بحث، مذاكره و تبادل اطلاعات و دانش در خصوص قابليت ها و توان انقلابي تلفن همراه برگزار مي شود.

همچنين با توجه به حضور هزاران مدير اجرايي بخش ارتباطات از سراسر جهان در آن، شركت در اين كنگره فرصت مغتنمي است جهت بحث و مذاكره با مقامات و شخصيت هاي دولتي و صنعت جهاني تلفن همراه درخصوص موضوعات ويژه رگولاتوري كه توسعه تلفن همراه را در كشور، منطقه و جهان ساماندهي مي كند.

اين گزارش حاكي است، از جمله موضوعات مهم دستور كار همايش هاي(GSMA)، انتخاب برنده جايزه مديريت دولتي تلفن همراه است.

گفتني است، در نمايشگاه سال گذشته 139GSMA-2014هيأت دولتي، نهاد بين المللي و بيش از يك هزار نماينده دولتي و صنعتي در اين رويداد مهم شركت كردند.

در كنگره سال جاري، در غرفه ايران برخي از دستاوردهاي جمهوري اسلامي ايران در حوزه خدمات همراه ارائه خواهد شد.

اقتصام(1)1053**1558