كلهر: تیم درخشان بهتر از دایی است/بنیادكار هم مغلوب پرسپولیس می شود

تهران- ایرنا- كاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس با حمید درخشان به مراتب زیباتر از این تیم در زمان سرمربیگری علی دایی بازی می كند و اطمینان دارم با ادامه همین روند پرسپولیس بهتری را خواهید دید.

محمود كلهر روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا افزود: پرسپولیس دردیداربا لخویای قطر نیاز به ارایه یك بازی خوب داشت تا توانایی خود را نشان دهد كه خوشبختانه در این كار موفق بود. صمیمیت ایجاد شده میان كادرفنی، مدیریت باشگاه و بازیكنان در این دیدار بسیار خوب بود و این مشكلی بود كه پرسپولیس از ابتدای فصل از آن رنج می برد.

وی ادامه داد: خوشبختانه هیات مدیره پرسپولیس نیز در این مدت به خوبی از كادرفنی حمایت كرده است و همه این ها باعث شد تا كادرفنی با آرامش خوبی كار كند.

كاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه مطرح شدن نام مربیان خارجی باعث دلسردی هر تیمی می شود اما درخشان به خاطر پرسپولیس تمام تلاش خود را كرد و نگذاشت تیم از این حواشی آسیب ببیند.

وی با مقایسه كار فنی تیم پرسپولیس در زمان مربیگری علی دایی و حمید درخشان خاطرنشان كرد: تیم حمید درخشان در مجموع از تیم علی دایی بسیار بهتر بازی می كند. شاید از نظر نتیجه تفاوت خاصی ایجاد نشده اما سبك بازی این تیم بسیار زیبا تر شده است. امیدوارم با ثبات مدیریتی هر روز پرسپولیس موفق تر باشد.

وی اظهار كرد: اگر حمایت هایی كه از مربیان خارجی در فوتبال ایران می شود از مربیان داخلی شود، این مربیان نیز بسیار موفق خواهند بود و مطمئن باشید همین پرسپولیس هم با حمایت های مدیرعامل باشگاه از كادرفنی می تواند موفق باشد.

كاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به شایعات اخیر در مورد تغییر كادرفنی این تیم گفت: كادر فعلی تیم فوتبال پرسپولیس باید حفظ شود زیرا در حال حاضر زمان مناسبی برای تغییر كادرفنی نیست و مطمئن باشید در صورت حمایت بیشتر نتایج بهتری هم خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: دیدار با لخویا به بهبود شرایط پرسپولیس كمك زیادی كرد و اگر در مقابل بنیاد كار نیز این گونه بازی كند قطعا می تواند موفق باشد. پرسپولیس بازیكنان بزرگی دارد و با ادامه این روند به آسانی از گروه خود صعود می كند.

كلهر اظهار كرد: بنیاد كار از لخویا ضعیف تر است و اگر شرایط میزبانی به پرسپولیس لطمه نزند ما برنده این دیدار خواهیم بود.

دیدار تیم های پرسپولیس و بنیادكار روز سه شنبه در تاشكند (ازبكستان )برگزار می شود.

وی در مورد مشكلات پرسپولیس گفت: نداشتن ثبات مدیریتی از ابتدای فصل تا امروز لطمات زیادی به پرسپولیس زد اما با آمدن محمدحسین نژاد فلاح ( مدیرعامل باشگاه ) با توجه به شناختی كه از پرسپولیس دارد قطعا مشكلات این تیم مرتفع می شود.

ورزشی **9118**1581

سرخط اخبار ورزش