ديدار دوستانه آلومينيوم اراك با استقلال تهران با تساوي پايان يافت

اراك ايرنا- ديدار دوستانه تيم فوتبال آلومينيوم اراك با استقلال تهران عصر روز پنج شنبه در ورزشگاه دو هزار نفري امام خميني (ره) اراك با تساوي سه بر سه پايان يافت.

در اين ديدار كه از ساعت 15 آغاز شد ، بازيكنان تيم آلومينيوم اراك در ابتداي با بازي هجومي ظاهر شدند و در دقيقه 15 حامد بصيري گلي را وارد دروازه تيم استقلال تهران كرد.

در ادامه ديدار بازيكنان تيم استقلال تهران بر حملات خود افزودند و محسن كريمي در دقيقه 20 ،گل مساوي را براي اين تيم به ثمر رساند و گل خورده جبران شد.

بازيكنان تيم استقلال تهران با فشار بر روي دروازه تيم آلومينيوم اراك را در دقيقه 27 بازي گشودند و گل دوم خود را توسط آرش برهاني به ثمر رسانند كه داور بازي اين گل را آفسايد اعلام كرد و هر دو تيم با نتيجه مساوي نيمه اول را پشت سر گذاشتند.

در نيمه دوم اين بازي دوستانه ،تيم استقلال با بازي هجومي تر ظاهر شد و در دقيقه 53 و 56 جواد فخر الديني و اميد نورافكن گل دوم و سوم را براي استقلال زدند كه در ادامه تيم آلومينيوم با دريافت دو پنالتي در دقيقه 75 و 90 توسط جواد مولايي گل هاي خورده را جبران كرد.

داوري اين ديدار را محمد كماني با كمك حميد رضا آذر نيا، مهدي عظيمي، امير سلطاني و محسن بابايي بر عهده داشتند.

در حاشيه اين بازي ،بازيكنان تيم استقلال تهران و آلومينيوم اراك سه كارت زرد دريافت كردند.

*** سرمربي تيم آلومينيوم اراك :حضور قدرتي ما يك اتفاق نبود

مهدي پاشازاده در حاشيه بازي تيم استقلال تهران با آلومينيوم اراك گفت: بازي تاكتيكي تيم آلومينيوم با تيم پيكان و و حضور قدرتي اين تيم در برابر استقلال تهران نشان مي دهد كه موفقيت اين تيم اتفاقي نيست.

وي ادامه داد: مساوي با استقلال نشان مي دهد كه تيم آلومينيوم مي تواند با همين بازيكنان در برابر تيم هاي بزرگ و مطرح به شايستگي ظاهر شود و موفقيت هايي به دست آورد.

سرمربي تيم آلومينيوم اراك بيان كرد: نتيجه مساوي سه بر سه در برابر استقلال قابل پيش بيني نبود ولي مطمئن بودم كه دست و پا بسته جلوي استقلال نيستيم.

سرپرست استانداري استان مركزي و جمعي از مسوولان اجرايي استان مركزي نيز با حضور در ورزشگاه دو هزار نفري امام خميني اراك اين بازي دوستانه را تماشا كردند.ك/2

1955/6013/