كفاشیان: باشگاه ها حرفه گری را به بازیكنان خارجی پرحاشیه آموزش دهند

كاشان - ایرنا - رییس فدراسیون فوتبال گفت: باشگاه هایی كه بازیكنان خارجی پرحاشیه به خدمت می گیرند، با برگزاری كلاس رفتار حرفه ای را به آنها یاد بدهند.

به گزارش ایرنا، علی كفاشیان روز پنج شنبه در حاشیه افتتاح چند طرح ورزشی در كاشان در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به صحبت های جاسم كرار بازیكن عراقی استقلال علیه فوتبال ایران، افزود: افزون بر اعلام آمادگی باشگاه استقلال برای برخورد با این بازیكن كمیته انضباطی فدراسیون نیز به تخلفات وی رسیدگی خواهد كرد

وی گفت: صحبت علیه فدراسیون، صحبت علیه فوتبال كشوراست و یك بازیكن خارجی حرفه ای نباید این اقدام را انجام دهد.

وی همچنین در مورد واگذاری تیم های پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی گفت: بخش خصوصی باید انگیزه لازم را برای خرید این باشگاه ها داشته باشد.

كفاشیان با اشاره به اینكه از میزان بدهی این دو باشگاه اطلاعی ندارد، اعلام كرد: خریدار این باشگاه ها باید بدهی های گذشته آن ها را جمع بندی كرده و از آنها آگاه باشد.

رییس فدراسیون فوتبال در مورد وضعیت تیم ملی امید گفت: فدراسیون اردوهای تداركاتی و امكانات تمرینی خوبی را برای آنها فراهم ساخته تا بتوانند به المپیك 2016 در برزیل صعود كنند.

وی در خصوص وضعیت كارلوس كی روش سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: این مربی هفته آینده به ایران باز می گردد.

رییس فدراسیون فوتبال در مورد برنامه های تداركاتی تیم ملی اعلام كرد: بازی های دوستانه ای در فروردین ماه سال آینده با تیم های شیلی و سوئد خواهیم داشت.

كفاشیان در مورد اعتبارات سال آینده فدراسیون گفت: برنامه های خوبی برای تامین بودجه در سال 94 تدوین كرده ایم كه هنوز میزان آن بطور قطعی مشخص نشده است.

رییس فدراسیون فوتبال برای افتتاح چهار زمین فوتبال چمن مصنوعی و كلنگ زنی هشت زمین فوتبال به شهرستان كاشان سفر كرده است.

1756/7565/6136