پیكان سهمیه چهارم نیمه نهایی را به دست آورد

تهران - ایرنا - تیم های والیبال میزان خراسان، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز و پیكان تهران با شكست حریفان خود به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال صعود كردند.

به گزارش ایرنا، دور برگشت مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال جام زنده یاد حسین معدنی امروز(چهارشنبه) با چهاردیداردرشهرهای تهران (دو مسابقه)، گنبد و تبریز پیگیری شد و تیم های نوین كشاورز، متین ورامین، بازرگانی جواهری گنبد و وزارت دفاع برابر حریفان خود مغلوب شدند.

تیم های والیبال پیكان و وزارت دفاع در چهارمین مسابقه امروز و در خانه والیبال تهران به مصاف یكدیگر رفتند كه پیكان با شكست سه بر صفر حریف خود سهمیه چهارم نیمه نهایی را دریافت كرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

شاگردان پیمان اكبری سرمربی پیكان در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 22، 25 بر 21 و 25 بر 19 به پیروزی رسیدند تا تیم وزارت دفاع را در نخستین حضور خود ناكام بگذارد.

در دیگر مسابقه ها تیم های شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز سه بر یك تیم های بازرگانی جواهری گنبد و متین ورامین را شكست داد. همچنین میزان مشهد سه بر صفر نوین كشاورز را از پیش رو برداشت.

دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال روز یكشنبه 17 اسفندماه برگزار می شود كه شهرداری ارومیه از میزان خراسان پذیرایی خواهد كرد و تیم پیكان تهران در خانه والیبال به مصاف شهرداری ارومیه خواهد رفت.

ورزشی**1379