۵ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۱:۵۲
کد خبر: 81518398
۰ نفر

تهران - ایرنا - آخرین برنامه هزارصدای پاپ موسیقی در سال 1393 شنبه 9 اسفند در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، در این برنامه كه چهارمین برنامه بخش پاپ از سری جدید آن است، بهادری در جایگاه كارشناس و منتقد خوانندگی، فرید احمدی به عنوان كارشناس ترانه و علی منصوری، علیرضا میرآقا و آرش سعیدی به عنوان كارشناسان آهنگسازی، نوازندگی و تنظیم به نقد و بررسی آثار اجرا شده توسط خوانندگان خواهند پرداخت.

در بخش پاپ برنامه هزارصدا، هشت خواننده جوان، قطعه ای از آثار خود را به صورت زنده در حضور كارشناسان و تماشاگران اجرا می كنند و این آثار توسط كارشناسان برنامه مورد نقد و بررسی كارشناسی قرار می گیرد و در پایان برنامه هم، نفرات برگزیده كارشناسی و مردمی معرفی به فینال راه پیدا خواهند كرد.

همچنین در برنامه روز شنبه 9 اسفند همچنین استاد تورج شعبانخانی، آهنگساز و خواننده موسیقی پاپ به عنوان خواننده مهمان قطعاتی از آثار ماندگار خود را اجرا خواهد كرد.

مسابقه هزارصدا برنامه ای برای كشف و معرفی استعدادهای تازه در موسیقی چهارمین شنبه هر ماه، به ترتیب در ژانرهای موسیقی پاپ و اصیل ایرانی، در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران ساعت 17 برگزار می شود.

فراهنگ**9252**1601**