تسلیت دبیر شورای عالی امنیت ملی به سید حسن خمینی و سید محمد خاتمی

تهران- ایرنا- علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در پیام های جداگانه ای به حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی و سید محمد خاتمی درگذشت سید صادق طباطبایی و ام الشهید فاطمه خاتمی را تسلیت گفت.

به گزارش ایرنا در پیام شمخانی به حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی آمده است: درگذشت غم انگیز مرحوم دكتر سید صادق طباطبایی كه از یاران صدیق انقلاب و امام(ره) بود را به جناب عالی و والده گرامی و اخوان بزرگوار و سایر بازماندگان تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت مسئلت می نمایم.

دكتر صادق طباطبایی خواهرزاده امام موسی صدر و برادر همسر مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید احمد خمینی، روز گذشته به علت سرطان ریه در كشور آلمان دار فانی را وداع گفت.

آیین تشییع پیكر مرحوم طباطبایی پس از انتقال از آلمان به ایران، صبح پنجشنبه در حسینیه جماران برگزار و پس از آن، برای تدفین به حرم مطهر امام(ره) منتقل و در كنار مادر مرحومه اش به خاك سپرده می شود.همچنین دبیر شورای عالی امنیت ملی در پیام دیگری خطاب به حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدخاتمی آورده است: مصیبت درگذشت، همشیره محترمه، ام الشهید خانم فاطمه خاتمی را به جنابعالی، مادر بزرگوار و دیگر بازماندگان تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای بستگان آن مرحومه صبر و اجر مسئلت دارم.

شمخانی در این پیام افزوده است: خداوند آن مرحومه را با فرزند شهیدش و اولیاءالله محشور فرماید.

سیام**7261 /1449