ورزشكاران سه گانه چهارمحال و بختیای پرچم ورزش استان را بالا نگهداشتند

شهركرد-ایرنا- در حالی كه این روزها ورزش چهارمحال و بختیاری،در لیگ های برتر ورزش ایران بدون تیم است،اما رشته سه گانه استان پرچم ورزش استان را در كشور بالا نگهداشت.

به گزارش ایرنا،ورزش سه گانه یكی از ورزش های المپیكی است كه متشكل از سه رشته شنا ،دوومیدانی و دوچرخه سواری می باشد و كمترین خطا و زمان،بیشترین امتیاز را در این رشته ورزشی به خود اختصاص می دهد.

در بزرگترین رخداد این رشته ورزشی در كیش ،روز دوشنبه ورزشكاران سه گانه چهارمحال و بختیاری موفق به صید مدال های رنگارنگ در لیگ برتر و مسابقات رده های سنی شدند.

تیم نوجوانان سه گانه چهارمحال و بختیاری در این دوره از رقابت ها موفق به كسب مدال قهرمانی شد كه در این رده سنی 'نیما انصاری 'به مقام قهرمانی رسید و 'امیر حسین رییسی' و' حامد سلیمی' دوم شدند.

مسوول روابط عمومی رشته ورزشی سه گانه چهارمحال و بختیاری گفت:در رده سنی جوانان نیز تیم استان سوم شد و 'امین سقایی' ،'فرشید حیدریان' و 'میلاد میرزاخانی' موفق به كسب این رتبه شدند.

'مسعود مقیم دهكردی ' دوشنبه شب در گفت وگوی تلفنی با ایرنا از محل برگزاری مسابقات در جزیره كیش افزود:در رده سنی امید چهارمحال و بختیاری به صورت تیمی شركت نكرده بود اما در این رده' محمد مهدی رحمتی 'موفق به كسب مدال نقره شد.

به گفته وی،در مسابقات قهرمانی كشور تیمی از استان شركت نداشت اما در بخش انفرادی این مسابقات 'احسان امینیان' رتبه دوم و مدال نقره را به دست آورد.

وی گفت:در لیگ برتر سه گانه كه همزمان با مسابقات قهرمانی در این جزیره برگزار شد،در رده سنی جوانان تیم استان مقام نخست را كسب كرد و امین سقایی در لیگ برتر دوم شد.

به گفته وی،در این لیگ باشگاه مقاومت چهارمحال و بختیاری دوم و احسان امینیان نیز موفق به كسب مدال نقره شد.

مقیم یادآور شد: از سوی فدراسیون ورزش سه گانه جمهوری اسلامی ایران ،در پایان این رقابت ها كه دوشنبه شب برگزار شد،تیم چهارمحال و بختیاری به عنوان بهترین و پر افتخارترین تیم سال در این رشته معرفی شد.

به گفته وی،در این دوره از مسابقات و لیگ برتر ،مازیار شیریان و حامد یادگاری و احسان امینیان به عنوان مربیان و ایرج فاضلیان به عنوان سرپرست تیم چهارمحال و بختیاری حضور داشتند.

مسوول روابط عمومی ورزش سه گانه چهارمحال و بختیاری افزود:بزرگترین و با اهمیت ترین مسابقات سه گانه قهرمانی كشور و دور پایانی لیگ سه گانه با حضور ورزشكاران بیش از 27 استان كشور و در 5 رده سنی برگزار شد.

به گزارش ایرنا،هم اكنون از چهارمحال و بختیاری چهار ورزشكار رشته سه گانه عضو تیم ملی این رشته می باشند.

2097

سرخط اخبار استان‌ها