قاسم سلیمانی: داعش به پایان عمر خود نزدیك می شود

تهران - ایرنا - فرمانده سپاه قدس تاكید كرد:‌ با توجه به شكست های سنگینی كه داعش و سایر گروه های تروریست در عراق و سوریه متحمل شده اند مطمئن هستیم كه این گروه ها به پایان عمر خود نزدیك می شوند.

به گزارش ایرنا از اعلام روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی بسیج ، سردار سرلشگر «قاسم سلیمانی» در سخنانی در كرمان به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به دستاوردهای بی نظیر انقلاب اسلامی تصریح كرد : آخرین حربه استكبار، تحریك و سازماندهی جریان تكفیری جهت خدشه دار كردن چهره اسلام و برافروختن آتش فتنه و جنگ داخلی در میان مسلمانان است.

وی خاطر نشان كرد، امروز نشانه‌های صدور انقلاب را در سرتاسر منطقه از بحرین و عراق گرفته تا سوریه و یمن و شمال آفریقا مشاهده می‌كنیم.

فرمانده سپاه قدس تاكید كرد، استكبار و صهیونیسم جهانی با شكست های متوالی در برابر جبهه مقاومت به عجز خود و اقتدار جمهوری اسلامی بیش از پیش اذعان كرده اند.

سلیمانی با اشاره به عملیات موفق اخیر حزب الله علیه رژیم صهیونیستی، حزب الله را نمونه برجسته ای از نمادهای مقاومت برشمرد كه به رغم آماده باش كامل ارتش اشغالگر، قادر به ضربه زدن به این رژیم است.

اجتمام**3377**1436