حضور 146 واحد تولیدی داخلی و خارجی در هفتمین نمایشگاه بین المللی طلا ، جواهر

تهران - ایرنا - هفتمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره و جواهر ، ساعت و صنایع وابسته امروز (پنج شنبه ) با حضورمسعود سلطانی فر معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و با مشاركت 146 واحد تولیدی داخلی و خارجی گشایش یافت .

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا ، در هفتمین نمایشگاه بین المللی طلا ، جواهر و نقره از مجموع 146 واحد شركت كننده ، 140 واحد تولیدی داخلی و مابقی واحدهای خارجی فعال در زمینه دانش و تكنولوژی طلا و جواهر هستند.

شركت كنندگان خارجی از كشورهای تركیه، انگلستان، ایتالیا و آلمان، تایلند و ژاپن در نمایشگاه حضور دارند .

هفتمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره و جواهر ، ساعت و صنایع وابسته از امروز به مدت چهار روز در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران برپا است .

رییس اتحادیه تولید كنندگان و صادر كنندگان طلا ، جواهر ، نقره و سنگهای قیمتی ایران دراین مراسم هدف از برگزاری این نمایشگاه را ارائه توانمندی های مجموعه تولید كنندگان و صادركنندگان در جهت اهداف نظام از جمله اقتصاد مقاومتی دانست .

عبادالله محمد ولی بالا بردن كیفیت و كمیت تولید محصولات طلا و جواهر كشور را از دیگر اهداف این نمایشگاه نام برد.

محمدولی ابراز امیدواری كرد: رفع تحریم ها هم ثبات اقتصادی و سیاسی در پی خواهد داشت و هم شاهد رونق بیشتری در بازار طلا و نقره خواهیم بود.

وی افزود: در سراسر كشور 10 هزار واحد تولیدكننده محصولات طلا و نقره وجود دارد كه 6 هزار واحد تولیدی از ادارات استاندارد سطح كشور كد رهگیری دریافت كرده اند .

اقتصام**1063**م.ب**1601**