امدادگران هلال احمر چهارمحال و بختیاری به كمك مصدومان سه حادثه رانندگی شتافتند

شهركرد-ایرنا-معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت:امدادگران این جمعیت از روز گذشته تاكنون به مصدومان سه حادثه رانندگی در محورهای موصلاتی استان كه بر اثر بارش برف رخ داده است، امدادرسانی كردند.

به گزارش روابط عمومی جمیعت هلال احمر استان،' برومند جهانگیری' روز چهارشنبه افزود: در این حوادث 11نفر از هم استانی ها دچار حادثه شدند كه از این تعداد یك نفر كشته، پنج نفر سرپایی درمان و مابقی به مراكز درمانی اعزام شدند.

وی اظهار كرد: در پی بارش برف و باران از روز گذشته تاكنون یك دستگاه خودروی پژوی سواری با یك دستگاه خاور در جاده بروجن - لردگان و یك دستگاه پژو 405 با یك دستگاه پژو پارس در جاده شهركرد به بروجن برخورد كردند و در حادثه سوم نیز یك دستگاه خودروی ال90 در محور شهركرد به بروجن واژگون شد.

جهانگیری گفت: پس از اطلاع از بروز این حوادث، نجاتگران مستقر در پایگاه های هلال احمر بلافاصله به مناطق اعزام شدند و به مصدومان امداد رسانی كردند.

به گزارش ایرنا، بر اساس اعلام روز سه شنبه اداره كل هواشناسی چهارمحال و بختیار، تشدید بارش باران و برف و وزش باد شدید برای امروز چهارشنبه و پنجشنبه پیش بینی شده است.

بر اساس این پیش بینی ها، روز پنجشنبه علاوه بر مناطق غرب، نیمه جنوبی استان نیز بارش قابل ملاحظه ای خواهد داشت.

7360/6027

سرخط اخبار استان‌ها