رييس شوراي هماهنگي تبليغات همدان:انقلاب اسلامي متعلق به تمام ملت هاي آزاديخواه جهان است

اسدآباد-ايرنا-رييس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان همدان گفت: انقلاب اسلامي تنها متعلق به ملت ايران نيست بلكه اين انقلاب متعلق به همه ملت هاي آزاديخواه جهان است.

به گزارش ايرنا حجت الاسلام سيد'حسن فاضليان' روز چهارشنبه درجمع راهپيمايان 22 بهمن در ديار سيدجمال الدين اسدآبادي افزود: انقلاب اسلامي در چنين روزي با جوانمردي و ايثار ملت قهرمان ايران و نصرت و ياري پروردگار به پيروزي رسيد و خفت و خواري را نصيب دشمنان كرد .

حجت الاسلام فاضليان با بيان اينكه اميدواريم به دست حضرت بقيه الله (عج) عدل و داد در دنيا برقرار شود افزود: انقلاب ما، اسلامي بود كه خواستار عزت، كرامت و پيشرفت مردم و برخورداري آنها از عدالت در جامعه بود و ما بايد اين انديشه و دستاورد را پاس بداريم.

وي با برشمردن دستاوردهاي 36 سال انقلاب در عرصه آموزش و پرورش ، بهداشت ، صنعت و عمران خاطرنشان كرد : در كنار اين توفيقات مادي، ارزشهاي معنوي نيز بدست آورديم كه 'استقلال ، آزادي ، جمهوري اسلامي ' بزرگترين دستاورد انقلاب بود .

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان با اشاره به آيه 46 سوره انفال ، اظهار داشت : ملت ايران سه اصل پيروي از مكتب ، اطاعت از خدا و اطاعت از رهبري را پذيرفته و بر دشمنان چيره شدند .

نماينده مردم اسدآباد در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين آيين با اشاره به اينكه انقلاب اسلامي به قدرت بالايي رسيده و امروز مايه اميد براي همه ملتها است يادآور شد : ملت ايران پرچم سرخ اباعبدالحسين (ع) را در دست دارد و همين امر موجب بركت ويژه اي براي ملت ايران و توفيقات روز افزون در زمينه هاي مختلف شده است .

'بهروز نعمتي ' قرآن سوزي ،تضعيف مقدسات و اهانت به ساحت مقدس پيامبر اعظم (ص)را اقداماتي دانست كه دشمن از روي ترس و هراس از اسلام و مسلمين انجام مي دهد .

درادامه اين مراسم قطعنامه جمهوري اسلامي ايران قرائت شد و مردم با سردادن شعارهاي ' مرگ برآمريكا ' مرگ براسرائيل ' و 'مرگ برانگليس' و 'لبيك يا رسول الله ' بار ديگر خشم و نفرت خود را از استكبار جهاني به نمايش گذاشتند .

آتش كشيدن آدمك سران استكبار جهاني برنامه پاياني راهپيمايي روز 22 بهمن بود .

شهرستان اسدآباد با 107 هزار جمعيت در 45 كيلومتري غرب اسدآباد واقع شده است .

7527/1181

سرخط اخبار استان‌ها