ملت ايران شيوا ترين سرود همدلي را سردادند

كرج - ايرنا - ستاندار البرز روز چهارشنبه در پيامي از حضور با شكوه مردم هميشه در صحنه استان البرز در راهپيمايي 22 بهمن 1393 قدرداني بعمل آورد و نوشت: ملت ايران و مردم استان البرز در اين راهپيمايي شيوا ترين همدلي را سردادند.

به گزارش ايرنا به نقل از پايگاه اطلاع رساني استانداري البرز، سيد محمد طهايي در اين پيام آورده است: بار ديگر مردم شريف و ولايتمدار استان البرز و شهرستانهاي اين استان، دوشادوش ملت فهيم و آگاه ايران اسلامي با حضور باشكوه در راهپيمايي 22 بهمن ماه سال 1393 افتخار آفريدند و برگ زرين ديگري را بر سي و ششمين صفحه كتاب تاريخ انقلاب اسلامي نگاشتند.

اين حركت مردمي، سمفوني از وحدت و اقتدار و ايفاي نقش تاريخي ملت بود كه در منظر جهانيان خلق شد و بار ديگر موجبات يأس و سرخوردگي دشمنان قسم خورده اين آب و خاك و دلگرمي بيش از پيش خادمين و خدمتگزاران صديق نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را فراهم نمود.

مردم بزرگ و فهيم استان البرز به واقع امروز، شيواترين سرود همدلي را همنوا،سرداده و سيلي محكمي بر ياوه گويان و بد خواهان كوبيدند و پايبندي خود را به ارزش‌هاي گرانقدر خون شهدا، آرمان‌هاي امام (ره) و تبعيت و پيروي از فرامين مقام معظم رهبري اثبات نمودند.

اينجانب بدينوسيله،از نقش آفريني ماندگارخانواده معظم شهدا، ايثارگران، روحانيت معزز و مردم شريف استان البرز در جاي جاي نقاط اين آب و خاك قدرداني مي نمايم.در پايان آرزوي سربلندي و اعتلاء ايران اسلامي تحت توجهات حضرت بقيه الله الاعظم (عج)و رهبري عالمانه مقام معظم رهبري را از خداوند متعال مسئلت دارم.

7411 / 1200

سرخط اخبار استان‌ها