حضور پرشور در راهپيمايي 22 بهمن،بيانگر تاكيد مردم بر حفظ دستاوردهاي نظام است

ساري – ايرنا – نماينده مردم بهشهر ، نكا و گلوگاه در مجلس شوراي اسلامي گفت : حضور پرشور و فراموش نشدني مردم در راهپيمايي 22 بهمن ماه، بيانگر آرامان خواهي و تاكيد بر حفظ انقلاب و دستاوردهاي نظام است .

به گزارش خبرنگار ايرنا ، 'احمدعلي مقيمي ' در جمع راهپيمايان روز 22 بهمن بهشهر اظهار كرد :مردم نشان دادند براي حفظ كشور و نظام تا آخرين قطرات خون خود ايستادگي خواهند كرد و نمي گذارند دشمنان قسم خورده نظام با هر ترفند ونيرنگ ، بار ديگر پاي خود را در اين كشور باز كنند .

وي به تلاش هاي فراوان و تاريخ ساز امام خميني (ره) براي به پيروزي رسيدن مبارزات انقلاب اشاره كرد و گفت : امام خميني شخصيتي تاثير گذار بود كه با پيام سياسي و مذهبي، شگفتي قرن بيستم و قرن پس از آن را رقم زد و به همگان ثابت كرد تفكرات او به تمام مردم جهان تعلق دارد.

نماينده مردم بهشهر ، نكا و گلوگاه در مجلس شوراي اسلامي افزود : تمامي افتخارات به دست آمده در انقلاب اسلامي به بركت ايثار و ازخودگذشتگي امام راحل و هدايت هاي پيامبر گونه ايشان مي باشد و همواره بايد قدردان اين ايثار بود.

مقيمي ادامه داد : مردم ايران در سالهاي آغاز مبارزه عليه رژيم پهلوي به اين نتيجه رسيدند كه كسي غير از خدا نمي تواند بر آنها حكومت كند و رسيدن به اين هدف با تلاش هاي و روشنگريهاي امام خميني (ره) و همراهي مردم و روحانيون ميسر شد .

وي از استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي به عنوان شعارهاي مهم مردم ما در دوران مبارزات انقلاب ياد كرد و گفت : امروز ملت ما با تلاش و ولايتمداري و در سايه همدلي و وفاق و اطاعت از امام راحل و رهبري و پاسداشت خون شهدا به اين مهم دست يافته وبه الگوي مناسبي براي جهانيان تبديل شدند . ك/3

7331/6097

سرخط اخبار استان‌ها