انقلاب مردم ایران برای رسیدن به عدالت، عزت، استقلال و آزادگی بود

كاشمر- ایرنا-امام جمعه كاشمر گفت: ملت ایران برای رسیدن به عدالت، عزت ، استقلال و آزادگی انقلاب كرد و در طول 36 سال از آن حفاظت كرد.

حجت الاسلام سید قاسم یعقوبی روز چهارشنبه در اجتماع شركت كنندگان در راهپیمایی 22 بهمن در امام زاده سیدحمزه (ع) افزود: امروز آگاهی و بصیرت مردم در پهنه بزرگ ایران اسلامی از یك روستای كوچك تا پایتخت به خوبی نمایان است.

وی اظهار كرد: مردم ایران اسلامی با وحدت، عزت طلبی، آگاهی و بصیرت، از انقلاب مردمی خود حمایت و حفاظت كرده است.

حجت الاسلام یعقوبی افزود: نظام اسلامی ، قانون اساسی ، ولایت فقیه ، انتخاب دولتها و همه امورات در دست مردم است و دشمنان بدانند با 75 میلیون مردم متمدن ایران مواجه هستند.

وی با تاكید براینكه آمریكا همیشه در پی گمراهی و دروغ و خیانت بوده و هست تصریح كرد: متاسفانه دشمنان درك نكرده اند كه هر اتفاقی در كشور ایران صورت می گیرد به دست و حمایت ملت است.

حجت الاسلام یعقوبی گفت: اگر امروز شاهد موفقیت در همه عرصه های علمی، تكنولوژی و توسعه كشور هستیم به اراده دانشمندان، جوانان و ملت ایران بوده است .

امام جمعه كاشمر با بیان اینكه ملت ایران اجازه دخالت در امور كشور را به هیچ احدی نمی دهند گفت: اگر دشمنان فكر می كنند كه می توانند خواسته های خود را بر مردم تحمیل كند سخت در اشتباه هستند.

وی بابیان اینكه ایران اسلامی متكی به اراده ملت است و نیاز به بمب اتم ندارد به مذاكرات هسته ای اشاره كرد و افزود: مردم خط و نشان كشیدن وبررسی كلیات و جزئیات در مذاكرات را به هیچ عنوان قبول ندارد.

در طلیعه سی و هفتمین بهار شكوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ، مردم شهرستان كاشمر مشتاقانه به خیابانها آمدند تا عزت ، عظمت و اقتدار نظام اسلامی را بار دیگر به نمایش بگذارند، مردمی كه قلب و دلشان برای تعالی و پیشرفت كشور خود می تپد.

شهرستان 195 هزار نفری كاشمر در 228 كیلومتری جنوب غرب مشهد واقع است.

7497/1211

سرخط اخبار استان‌ها