آیت الله مظاهری بر وحدت و همبستگی هرچه بیشتر بین قوا تاكید كرد

اصفهان - ایرنا - آیت الله حسین مظاهری از مراجع تقلید در دیدار با علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی بر اتحاد و همبستگی هرچه بیشتر بین قوا بویژه مجلس شورای اسلامی و دولت تاكید كرد.

به گزارش ایرنا به نقل از مركز اطلاع رسانی دفتر این مرجع تقلید، آیت الله مظاهری روز چهارشنبه در دیدار با علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، گفت: بروز برخی گفت و گوها و تنش‌ ها در مجلس شورای اسلامی، در شان مجلس نیست و نگران كننده است.

وی با اشاره به اعمال فشارها و تنگناهای بین‌ المللی به جمهوری اسلامی ایران، تنظیم بودجه برای سال آینده را كاری دشوار دانست و افزود: راه برون رفت از معضلات اقتصادی عمل به اقتصاد مقاومتی است.

آیت الله مظاهری در عین حال تصریح كرد: اقتصاد مقاوتی، اكنون موانعی دارد و اجرای آن به برنامه ریزی، زمان و تدابیر ویژه نیاز دارد.

وی افزود: بنابر این مجلس و دولت باید با هماهنگی كامل و همفكری برای گره‌گشایی از مشكلات و معضلات پیش رو، تدابیر لازم را اتخاذ كنند.

این مرجع تقلید با اشاره به بروز مفاسد اقتصادی، اداری و اخلاقی در مقاطعی از زمان در كشور افزود: سران سه قوه باید بصورت هماهنگ و با همكاری یكدیگر برای رفع این معضلات و مفاسد اقدام كنند.

رییس حوزه علمیه اصفهان در ادامه با اشاره به فداكاریهای مردم برای حفظ و تثبیت انقلاب اسلامی گفت: مردم همیشه ثابت كردند كه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دوست دارند و حل معضلات و مشكلات مردم وظیفه همه مسئولان كشور است.

آیت الله مظاهری افزود: به رغم اینكه بسیاری از مردم از لحاظ معیشتی در مضیقه هستند اما حاضرند برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی جان و همه دارایی‌ خود را نثار كنند.

در ابتدای این دیدار « علی لاریجانی » رییس مجلس شورای اسلامی، گزارشی از اقدامات مجلس شورای اسلامی در تنظیم بودجه سال آینده و همكاری دولت و مجلس برای خروح از ركود و تقویت تولید در كشور ارائه كرد.

علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی صبح چهارشنبه بمنظور شركت و سخنرانی در مراسم راهپیمایی مردم اصفهان بمناسبت گرامیداشت 22 بهمن، وارد این شهر شد.

د/8114 / 2093

سرخط اخبار استان‌ها