جامعه ورزش و جوانان فارس در راهپیمایی  22 بهمن حماسه افریدند

شیراز - ایرنا- جامعه ورزش و جوانان فارس درآغاز سی و ششمین بهار آزادی با حضور پر شور خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر حماسه افریدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مدیران و دست اندركاران ورزش و جوانان، پیشكسوتان ،ورزشكاران هیات ها و باشگاه های استان فارس همگام با سایر امت انقلابی استان فارس در راهپیمایی باشكوه یوم الله 22 بهمن حضور یافته و یكبار دیگر طنین، استقلال، آزادی،جمهوری اسلامی را به یاد و خاطره بهمن 57 سردادند.

ورزشكاران سایر رشته های مختلف به صورت نمادین و پوشیدن لباس های رشته ورزشی خود و در حالیكه پرچم ایران را با طول 50 متر حمل می كردند، شكوه خاصی را به راهپیمایی داده بودند.

ورزشكاران رشته های رزمی استان فارس با اجرای حركات نمایشی در طو ل مسیر راهپیمایی مورد استقبال شركت كنندگان قرار گرفته و به تشویق آنان پرداختند.

مدیركل ورزش و جوانان فارس دراین راهپیمایی به خبرنگار ایرنا گفت: جامعه ورزش فارس در یك اقدام خود جوش و متفاوت نسبت به سال های گذشته وظیفه خود دانستند دراین راهپیمایی شركت نمایند.

سید غلامرضا كمانه ادامه داد: حضور پر شور مردم در این راهپیمایی به آنهایی كه به دنبال تشدید تحریم ها هستند نشان داد كه این حركت های نخ نما و كهنه اثری در روحیه مردم انقلابی ایران نداشته و نخواهد داشت .

وی اضافه كرد: مردمی كه با روحیه شاد و عزمی راسخ در این حماسه حضور یافته باعث خواهد شد تا استكبار آنچه كه در سر می پروراند تجدید نظر كند و دست از لجبازی با مردم و انقلاب اسلامی بر دارد .

این مقام مسوول از حضور خود جوش جامعه ورزش و جوانان فارس در این راهپیمایی تقدیر كرد و بیان داشت: ورزشكاران و دست اندركاران ورزش با همان روحیه ای كه نشان از پهلوانی،گذشت و وفاداری است به یاد سال 57 شركت كردند و بار دیگر دین خود را نسبت به انقلاب ادا نمودند ضمن اینكه جامعه ورزش و جوانان همیشه نقش به سزایی در پیروزی هایی كه در عرصه سیاسی ، فرهنگی ،ورزشی و اقتصادی بدست می آید ،دارند .

رییس ورزش و جوانان شهرستان شیراز هم اضافه كرد:دنیا امروز شاهد حضور بی سابقه مردم ایران در راهپیمایی بود امیدواریم استكبار سر عقل بیاید و دست ازتوطئه بردارد و انقلابمان را باور كند.

حسام زارع مهذبیه بیان داشت: حضور گسترده مردم می تواند مشت محكمی باشد بر دهان یاوه گویان كه نمی توانند ایرانی مستقل و آزاد را ببینند.

این پیشكسوت ورزش فارس تاكید كرد : امروز به پاسداری از خون شهدای انقلاب و تجدید میثاق با معمار انقلاب و رهبرمعظم انقلاب به خیابانها آمده ایم تا دین خود را ادا كنیم.

رییس هیات بیلیارد فارس و عضو شورای شهر شیراز هم بیان داشت : مردم فارس امروز نشان دادند كه تحریم ها و تهدید های استكبار جهانی تاثیری در روحیه آنها نداشته و كماكان به انقلابی كه كردند،وفادارند.

سید كمال پاك فطرت اضافه كرد: وظیفه ملی و دینی خود دانسته تا با حضور حماسی به دنیا نشان دهیم كه ملت ایران همیشه بیدارند و استكبار جهانی است كه خود را به خواب زده است .

این كارشناس ورزشی نویس تصریح كرد:تعداد زیادی از این جوانان كه در راهپیمایی حضور دارند انقلاب سال 57 را ندیده اند اما با شور شوق وصف ناپذیری حضوری خود جوش دارند كه این نشانه تداوم راه انقلاب است كه سی و پنج سال را پشت سر می گذارد.

عضو تیم ملی شنا ایران هم گفت: ورزشكاران با حضور در این راهپیمایی و همچنین در میادین بزرگ جهانی به دنیا نشان می دهند كه كشورشان را دوست می دارند.

احمد رضا جلالی افزود:حضور ورزشكاران در این راهپیمایی به نشانه عشق به انقلاب است و قطعا این همبستگی نمی تواند به كشور آسیب برساند.ك/ 4

7368/ 5054

سرخط اخبار استان‌ها