مردم بستان آباد تجديد ميثاق با آرمان هاي انقلاب و بيعت با ولايت را به خوبي تفسير كردند

تبريز - ايرنا - فرماندار شهرستان بستان آباد گفت: مردم اين شهرستان با حضور گرم و پرشور و شعور خود در راهپيمايي بزرگ 22 بهمن ماه تجديد ميثاق با آرمان هاي انقلاب اسلامي و بيعت با ولايت را به خوبي تفسير كردند.

به گزارش ايرنا، يدالله قاري زاده روز چهارشنبه در حاشيه راهپيمايي با اشاره به حضور گسترده مردم در اين همايش بزرگ افزود: مردم با حضور خود نشان دادند كه بعد از گذشت 36 سال ازعمر پر بركت انقلاب اسلامي به آرمان ها و ارزش هاي انقلاب اسلامي وفادارترند.

وي گفت: حركت انقلابي ملت آگاه ايران در 22 بهمن سال 1357روح آزادي و استقلال را در ملت هاي آزاديخواه جهان دميده و استكبار را به ورطه تباهي و سقوط كشانده است.

وي با گراميداشت ياد امام راحل عزت و اقتدار نظام اسلامي و تاثير غيرقابل انكار جمهوري اسلامي در جهان معاصر را حاصل بركت اسلام و خون شهدا دانست.

وي ادامه داد: مردم همچنان با اراده اي مصمم پشت سر ولايت حركت مي كنند و هرجا كه لازم بوده در صحنه حاضر شده و تا آخرين قطره خون از انقلاب حمايت مي كنند.

وي توسعه و رشد كشور در ابعاد مختلف را از ثمرات برنامه اقتصاد مقاومتي رهبر فرزانه انقلاب برشمرد و اظهار كرد: حمايت مردم از دولت و تلاش دولتمردان در كنار مردم باعث رشد و شكوفايي كشور در تمام عرصه ها را همراه خواهد شد.

شهرستان بستان آباد با دو هزار و 795 كيلومترمربع وسعت در 45 كيلومتري تبريز مركز استان آذربايجان شرقي واقع شده است.

اين شهرستان طبق آخرين تقسيمات كشوري داراي دو بخش به نام هاي مركزي و تيكمه داش، نه دهستان و 188 آبادي است.

جمعيت شهرستان بستان آباد براساس نتايج سرشماري سال 1390، در حدود 94 هزار و 985 نفر و جمعيت مركز اين شهرستان 17 هزار و 954 نفر برآورد شده است.

1756/7239

سرخط اخبار استان‌ها