راهپیمایی 22 بهمن در فیروزكوه برگزار شد

تهران- ایرنا- راهپیمایی 22 بهمن در فیروزكوه روز چهارشنبه با حضورباشكوه و حماسی مردم ولایتمدار و انقلابی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگارایرنا مردم ولایتمدار فیروزكوه همگام با سایر نقاط میهن اسلامی در خجسته سالروز پیروزی انقلاب راهپیمایی خود را از میدان امام خمینی(ره) تا آستان مقدس امام زاده اسماعیل(ع) برگزار كردند.

در این راهپیمایی مردم موحد فیروزكوه با سردادن شعارهای الله اكبر، مرگ بر آمریكا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، خونی كه در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، انرژی هسته ای حق مسلم ماست بار دیگر شورانقلابی و روحیه استكبار ستیزی خود را به نمایش گذاشتند و با آرمان های امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق كردند.

«حمید رضا مشهدی عباسی» نماینده دماوند و فیروزكوه در مجلس شورای اسلامی در حاشیه راهپیمایی به خبرنگار ایرنا گفت: امروز به ملت بزرگوار ایران اسلامی افتخار می كنیم كه هزینه های پا بر جا ماندن نظام اسلامی را در 36 سال گذشته با استقامت و پایداری و این حضور حماسی شان پرداختند.

وی افزود: امروز به بركت انقلاب، نظام اسلامی با پیشرفت در عرصه های مختلف علمی، پزوهشی، فناوری، نظامی، پزشكی و غیره در مسیر توسعه و پیشرفت گام بر می داد.

حجت الاسلام والمسلمین «عبدالله اسماعیلی» امام جمعه شهرستان فیروزكوه نیز به ایرنا گفت: هر چه از عمر انقلاب شكوهمند اسلامی می گذرد شاهد رشد و بالندگی نظام و گسترش آموزه های آن در سراسر جهان می باشیم كه حضور امروز مردم در یوم الله 22 بهمن برگ زرین دیگری از انقلاب اسلامی است.

وی افزود: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در این روز بار دیگر نشان دادند انقلاب اسلامی را دوست دارند و به آرمان های آن پایبند هستند.

«ابوالقاسم مهری» فرماندار شهرستان فیروزكوه نیز گفت: حضور مردم در راهپیمایی امروز، رفراندومی برای تثبیت نظام و نوید بخش ادامه راه انقلاب تا دست یافتن به اهداف عالیه آن بود كه در آن به نظام اسلامی «آری» و به دشمنان «نه» گفتند.

وی افزود: این حضور باعث دلگرمی و تقویت بیش از پیش روحیه مسؤولان نظام در امر خدمات رسانی است و دین و وظیفه آنان را نسبت به جامعه سنگین تر كرده است.

تهرام/8142/1831

سرخط اخبار سیاست