راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان نیر  برگزار شد

اردبیل - ایرنا - راهپیمایی 22 بهمن با حضور گسترده مردم در شهرستان نیر برگزار شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا ، اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی موجی از اتحاد و همدلی به راه انداخته و جشن بزرگ انقلاب برپا كردند.

گروه های مختلف شهرستان نیر در كنار یكدیگر فریاد آرمانخواهی انقلاب اسلامی ایران را دوباره سرداده و در این حماسه بزرگ حضوری نقش آفرین ایفا كردند.

مردم شهر نیر در این راهپیمایی با شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریكا بار دیگر از توطئه های نظام استكباری اعلام انزجار كردند.

راهپیمایی باشكوه مردم در شهر كورائیم نیز برگزار شد.

اكبر صمدی فرماندار شهرستان نیر در آیین پایانی این راهپیمایی گفت: انقلاب اسلامی ایران بواسطه حضور مردم در صحنه های مختلف مردمی ترین انقلاب جهان است.

وی افزود: حضور گسترده مردم در یوم الله 22 بهمن و برگزاری راهپیمایی باشكوه این روز، تقویت تیم مذاكره كننده هسته ای كشورمان را بدنبال دارد.

او اظهار داشت: استقلال، آزادی، خودباوری و رسیدن به قله های رفیع در زمینه های مختلف از دستاوردهای بی نظیری است كه با پیروزی انقلاب نصیب این ملت شده است .

صمدی با بیان این كه شهرستان نیر هر چه دارد به بركت نظام و انقلاب است، گفت: انقلاب اسلامی ایران پیشرفت های شگرفی در عرصه های مختلف اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی، سیاسی و زیرساخت های مختلف این شهرستان ایجاد كرده است.

در پایان این آیین قطعنامه سراسری راهپیمایی 22 بهمن ماه در 10 بند قرائت و با ندای الله اكبر شركت كنندگان تایید شد.

شهرستان نیر در 35 كیلومتری جنوب اردبیل قرار دارد.

7116/6018/6016

سرخط اخبار استان‌ها