22 بهمن همایش ملی شكرگزاری، وحدت، اقتدار و بصیرت ملت ایران است

گرگان - ایرنا - مسوول نمایندگی رهبر معظم انقلاب در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی كشور، حضور پرشور آحاد مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن را همایش ملی شكرگزاری، وحدت، اقتدار و بصیرت ملت ایران توصیف كرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام 'محمدجواد حاج علی اكبری' روز چهارشنبه دراجتماع بزرگ مردم گرگان در راهپیمایی 22 بهمن افزود: در 36 سال گذشته، حضور مومنانه و مجاهدانه آحاد مختلف ملت ایران در پرتو هدایت های امام راحل و جانشین خلف ایشان، 22 بهمن را به یك روز ماندگار درتاریخ مردم این سرزمین تبدیل كرده است.

وی خاطر نشان كرد: 22 بهمن یك روز عادی درتاریخ مردم این سرزمین نیست بلكه روز لبیك ملت شایسته ایران برای ولایت و حاكمیت الهی و پایان دادن به دوران سیاه حاكمیت طاغوت و بیداری امت اسلام است.

حجت الاسلام حاج علی اكبری اضافه كرد: 22 بهمن ریشه در ولایت علوی و نیز پیام های آسمانی و قرآنی دارد و ملت ایران باید به واسطه این نعمت الهی شكرگزار باشد.

مسوول نمایندگی مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی كشور خاطرنشان كرد: همه اقشار ملت ایران در روز 22 بهمن با نیت خالص و با طهارت به صحنه می آید تا قدرشناس همه كسانی كه از خرداد 42 تا بهمن 57 برای به ثمر نشستن انقلاب زحمت كشیدند، باشد.

وی از 22 بهمن به عنوان همایش ملی وحدت، اقتدار و بصیرت ملت ایران نام برد و گفت: حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از وحدت، اقتدار و بصیرت ملت ایران است و این همایش چشم دشمنان را خیره كرده است.

حجت الاسلام حاج علی اكبری اضافه كرد: ملت ایران در این همایش ملی به دشمنان خود بالاخص آمریكا، اسرائیل و انگلیس پیام داد كه گزینه های نظامی، اقتصادی و سیاسی آنان كه همواره طی 36 سال گذشته بر روی میز بوده، بر ملت رشید و آگاه ایران اثر ندارد.

در پایان راهپیمایی 22 بهمن در گرگان كه نماینده ولی فقیه در استان و سایر مسوولان در آن حضور داشتند، قطعنامه پایانی قرائت و بندهای مختلف آن با تكبیر مردم تایید شد.

/1860/3039/

سرخط اخبار استان‌ها