عضو شوراي عالي انقلاب فرهنگي: دولت يازدهم عاقل و سالم است

تهران - ايرنا - عضو شوراي عالي انقلاب فرهنگي با بيان اينكه منتقدان سالهاي سال در مقابل سياست هاي غلط دولت احمدي نژاد سكوت كردند، افزود: دولت يازدهم عاقل و سالم است.

حجت الاسلام والمسلمين دكتر «احمد احمدي» روز چهارشنبه در حاشيه راهپيمايي 22 بهمن در رابطه با عملكرد وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و هجمه هاي اخير به سياست هاي فرهنگي دولت «تدبير و اميد» به خبرنگار ايرنا گفت: منتقدان كنوني در مقابل خطاهاي بيشمار احمدي نژاد سكوت كرده بودند.

وي افزود: اين افراد زماني كه دولت قبل بيت المال را يكسره از بين مي برد، خاموش بودند، اما اكنون زمانيكه يك خطاي جزئي مي بينند، از همه جا صدا بلند مي شود.

احمدي تصريح كرد: آقايان منتقد با وجود آنكه احمدي نژاد در مجلس حضور پيدا كرد و به همه نمايندگان توهين كرد، خاموش بودند، اكنون چه شده كه روز به روز مخالفتشان با اين دولت بيشتر مي شود.

عضو شوراي عالي انقلاب فرهنگي افزود: آن همه اقدامات خلاف فرهنگ، سياست و اقتصاد را ناديده مي گيرند و فراموش كرده اند، كسي كه در اعتراض به رهبري 11 روز دولت را تعطيل كرد احمدي نژاد بود كه آن زمان هم صدايي از كسي بلند نشد.

وي با بيان اينكه اگر اين دولت يكي از آن كارها را انجام مي داد چيزي از دولت باقي نمي گذاشتند، تصريح كرد: مگر احمدي نژاد نبود كه وزير خارجه خود را زماني كه در سفر سنگال بود عزل كرد، كاري كه از ابتداي تشكيل حكومت ها تاكنون سابقه نداشته اما اكنون تا ذره اي خطا مي بينند صداها بلند مي شود، در صورتيكه دولت روحاني عاقل، سالم و منسجم است و حرف حساب شده مي زند.

احمدي گفت: انتقادكننده ها به دولت كم لطفي مي كنند و اگر كسي انتقادي نسبت به مسابل فرهنگي دارد، بهتر است تذكر دهد.

وي خاطرنشان كرد: وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي انسان عاقلي است و در صورت شنيدن تذكرات به آنها عمل مي كند.

تهرام/2079 /9350/1348 ** 1071

سرخط اخبار سیاست