نماينده مجلس: خودباوري ملت ايران، ثمره انقلاب اسلامي است

رشت - ايرنا - نماينده مردم شهرستان هاي فومن و شفت در مجلس شوراي اسلامي، خودباوري ملت ايران را ثمره و دستآورد انقلاب اسلامي عنوان كرد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، 'ناصر عاشوري' روز چهارشنبه در جمع راهپيمايان شهرستان فومن اظهار كرد: انقلاب اسلامي ايران با رهبري حكيمانه حضرت امام خميني (ره)، حضور آگاهانه و وحدت مردم و خون پاك شهداي گرانقدر با تأسي از فرهنگ ناب عاشورا به پيروزي رسيد.

وي افزود: استقلال، آزادي، خودباوري و رسيدن به قله هاي رفيع موفقيت در زمينه هاي مختلف، از دستاوردهاي بي نظيري است كه با پيروزي انقلاب و با ابعاد ديني و مذهبي براي ملت ايران به ثمر نشست.

عاشوري ادامه داد: امروز ملت سرافراز ايران اسلامي متأثر از آموزه هاي ديني اسلام ناب محمدي(ص) و مكتب عاشوراي امام حسين(ع) در زمينه هاي مختلف به عنوان يك قدرت در منطقه و جهان شناخته مي شوند.

وي با بيان اينكه مردم با نداي رهبري، شجاعانه جواب تحريم ها را با حضورشان نشان دادند، گفت: در حقيقت 22 بهمن ماه تبيين فداكاري هاي امام خميني(ره) و ملت و تجديد بيعت مردم با ولايت فقيه و نشان از اقتدار و اتحاد ملت شريف و بزرگ ايران اسلامي است.

وي همچنين با تقدير از حضور پرصلابت مردم در صحنه هاي مختلف تصريح كرد: حضور پرشور مردم در راهپيمايي 22 بهمن ماه ، به معناي برهم زدن نقشه دشمنان اسلام و پاسخ قاطع و نه محكم به خواسته ها و اهداف پليد استكبار و صهيونيسم جهاني است.

به گزارش ايرنا، مردم ديندار و هميشه در صحنه شهرستان فومن، امروز (چهارشنبه) در سي و ششمين سالروز پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي و سقوط رژيم پهلوي با حضور گسترده در راهپيمايي 22 بهمن، همراه ديگر هموطنان، حماسه اي بزرگ آفريدند و دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي را مايوس كردند.

شمار كثيري از مردم شهرستان فومن در سالروز پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي، 22 بهمن ماه را مظهر و نماد بارزي از اتحاد، وحدت، يكپارچگي و اقتدار ملت بزرگ ايران دانستند.

آنان در راهپيمايي امروز در گفت وگو با خبرنگار ايرنا، ضمن گراميداشت ايام الله دهه مبارك فجر انقلاب اسلامي، حضور گسترده و پرشور مردم ديندار و ولايتمدار اقصي نقاط ايران اسلامي در راهپيمايي 22 بهمن را مهر تاييدي بر نظام مقدس جمهوري اسلامي و روز سرافكندگي دشمنان اين سرزمين عنوان كردند.

راهپيمايي پرشور 22 بهمن در مراكز بخش سردارجنگل و شهر ماكلوان و نيز شهر فومن با شركت گسترده مردم انقلابي اين مناطق برگزار شد.

شهرستان فومن در 25 كيلومتري غرب مركز استان گيلان داراي بيش از 94 هزار نفر جمعيت است.ك/3

7294/2007

سرخط اخبار استان‌ها