مردم انقلابي ايران بار ديگر بر افكار پليد دشمنان خط بطلان كشيدند

كرج - ايرنا- مديركل اوقاف و امور خيريه استان البرزگفت : مردم انقلابي ايران كه از صبح امروز وارد راهپيمايي با شكوه يوم الله 22 بهمن شده اند، بار ديگر بر افكار پليد دشمنان اسلام خط بطلان كشيدند.

حجت الاسلام والمسلمين 'محمد صالحي' در حاشيه راهپيمايي يوم الله 22 بهمن كرج در گفت وگو با خبرنگار ايرنا با اشاره به ويژگي خاص حضور مردم در اين راهپيمايي و ديگر ميدان ها ، افزود: دشمنان همواره سعي در مخدوش كردن چهره اسلام دارند و اخيرا' با روي كار آوردن گروه هاي تروريستي و ضد اسلامي همچون داعش و تكفيري ها ، درصدد هستند تا چهره اسلام را خشن نشان دهند.

وي اظهار داشت: امسال با تاكيدات مقام معظم رهبري، نگاه مردم به اين حضور تغيير يافته و حضور پرشور مردم حمايت از برنامه هاي ضداستكباري و ضدصهيونيستي است.

حجت الاسلام والمسلمين صالحي گفت: ايران اكنون يك تنه در مقابل تمام زورگويان جهان ايستاده است.

وي اضافه كرد: اين حضور مردم در عرصه سياسي و انقلابي كشور، دشمنان اسلام را مايوس و دوستان انقلاب اسلامي را شاد مي كند و هر ساله اين حضور با تدابير مقام معظم رهبري و لطف مردم بيشتر مي شود.

***

مديركل كتابخانه هاي عمومي استان البرز: انقلاب اسلامي تبلور مدنيت و طليعه رهايي از بند اسارت ظلم و ستم بود.

حجت الاسلام 'شمس الله فلاح' در حاشيه راهپيمايي يوم الله 22 بهمن در گفت وگو با خبرنگار ايرنا با اشاره به پيروزي انقلاب اسلامي با وحدت دو ركن مردم و رهبري، افزود: انقلاب اسلامي بر پايه استقلال ، آزادي و جمهوري اسلامي بنا شد.

وي بيان داشت: پيروزي انقلاب اسلامي بدون شك از بزرگ‌ترين افتخارات و دستاوردهاي ملت مسلمان ايران است كه در سايه يكپارچگي، وحدت كلمه، حقيقت‌خواهي، ظلم‌ستيزي، بيداري و آزادي‌خواهي ملت مظلوم ايران تحت ستم رژيم منحوس پهلوي به وقوع پيوست.

حجت الاسلام فلاح در ادامه گفت: دهه باشكوه فجر انقلاب اسلامي، اوج عزت خواهي و آزادي طلبي مردمي است كه صبورانه در برابر استبداد خروشيدند و دست در دست همديگر، يكصدا، به صدايي آري گفت كه آمده بود تا از پس سالها زور و ظلم، باورِ در رؤيا جامانده ي 'حكومت بر اساس دين' و 'بر مدار مردمداري' را جامه حقيقت بپوشاند.

***

مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان البرز گفت: حضور پرشور مردم در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن نشان دهنده بي اثري تحريم ها و تهديدهاي دشمنان است.

'داوود مديرفلاح' در حاشيه راهپيمايي 22 بهمن كرج در گفت وگو با خبرنگار ايرناافزود: اين حضور و جلوه گوياي اين است كه هر چه فشارهاي سياسي و اقتصادي بر روي مردم بيشتر شود، زير بار زور نمي روند.

وي اظهار داشت: دشمنان از مذاكرات سوء استفاده كرده و به دنبال رسيدن به اهداف و مطامع خود هستند ولي اين حضور يكپارچه استكبارستيزي و انسجام مردم را نشان مي دهد.

وي گفت: اين راه و رسم ملت ايران براي مقابله با ظلم است كه همان استمرار خون امام حسين(ع)، عاشورا، كربلا، خون شهداي انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و ايثارگريهاي جانبازان و رزمندگان ايران اسلامي كه رفتند تا پرچم ايران اسلامي برافراشته بماند.

مديرفلاح يكي از نشانه هاي پاسخ دادن مردم به نداي رهبري را حضور بي سابقه خانواده شهدا و بخصوص مردم در ميهماني لاله هاي امسال دانست كه پررنگ تر از هرسال در اين مراسم شركت كردند و وظيفه خود را نسبت به شهدا و خانواده آنان ادا كردند.

وي در پاسخ به جمله 'راه شهدا را بايد ادامه داد، يعني چه؟'، بيان داشت: شهدا 'زمان شناس' بودند و در بهترين زمان حضور يافتند و 'انجام وظيفه' كردند و به تكليف خود عمل كردند كه اگر اين دو خصوصيت را ما هم داشته باشيم يعني پيرو خون شهدا هستيم و گوش به فرمان رهبر و ولي فقيه خود هستيم.

مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان البرز گفت: مردم ايران نيز با اين دو خصوصيت همراه با خانواده شهدا وايثارگران هرچه پرشورتر از گذشته در اين مراسم شركت كرده اند.

راهپيمايي يوم الله 22 بهمن با حضور ميليوني جمعيت استان البرز از صبح امروز چهارشنبه آغاز شده است.ك/4

6156/ 6155

سرخط اخبار استان‌ها